Lekárka Bátorová Monika: gynekológia a pôrodníctvo

Lekárka BÁTOROVÁ MONIKA so špecializáciou gynekológia a pôrodníctvo pôsobiaca v zdravotníckom zariadení Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina

Platnosť od: 06. 10. 2010.

Ak si týmto lekárom, poskytni nám prosím aktuálne údaje o ordinačných hodinách, kontaktoch, dodatočných údajoch (prijímaš nových pacientov, jazyková vybavenosť...).

Lekárka: lekár predpisujúci lieky pre seba a osoby blízke

Kód zdravotníckeho pracovníka predpisujúceho lieky pre seba a osoby blízke je A85921099.

Lekárka: gynekológia a pôrodníctvo

Kód zdravotníckeho pracovníka pre lekársku odbornosť gynekológia a pôrodníctvo je A85921009.

Nasledujú zdravotnícke zariadenia, kde pracovník pôsobí s touto odbornosťou:

Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina

Adresa sídla poskytovateľa:
Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina
V. Spanyola 43
01207 Žilina
Žilinský kraj

IČO: 17335825

ID poskytovateľa: N92725

Zmluvy so zdravotnými poisťovňami:

VŠEOBECNÁ zdravotná poisťovňa, a.s.
VŠEOBECNÁ zdravotná poisťovňa, a.s.
DÔVERA zdravotná poisťovňa, a.s.
DÔVERA zdravotná poisťovňa, a.s.
UNION zdravotná poisťovňa, a.s.
UNION zdravotná poisťovňa, a.s.

Ambulancia: gynekológia a pôrodníctvo 01

Kód poskytovateľa zdravotnej starostlivosti: N92725009201

Oddelenie: gynekológia a pôrodníctvo 01

Kód poskytovateľa zdravotnej starostlivosti: N92725009101

Ďalší zdravotnícky personál:

Pochváľ a okomentuj lekárku

Pri komentovaní sa môžeš zamerať na tieto body:

  • Ako sa ti lekár venuje? Trpezlivo si ťa vypočuje? Má čas sa s tebou porozprávať?
  • Musíš u lekára čakať v čakárni? Je možné k lekárovi sa objednať na určitý čas?
  • Ponúka ti lekár aktívne preventívne vyšetrenia, na ktoré máš nárok?
  • Má lekár dobrý prehľad o tvojich zdravotných problémoch z minulosti? Ovláda nálezy od druhých lekárov?Tvoja pochvala/komentár:= 2 + päť

Komentáre od ostatných:

Užívateľ/ka Veronika Vrecková. Okomentoval/a 23. júla 2019.
Neprihlásený užívateľ
Pani doktorka Bátorová bola ku mne veľmi milá, citlivá, dokonca vtipná - príjemne odľahčila situáciu a hlavne, čo si najviac vážim, bola ochotná zodpovedať všetky moje otázky bez akéhokoľvek náznaku zbytočnosti alebo hlúposti danej otázky, preto som prekvapená so skúsenosťami, ktoré sú popísané nižšie, ale za mňa musím povedať, že MAXIMÁLNA SPOKOJNOSŤ.
Užívateľ/ka Majka. Okomentoval/a 15. júla 2019.
Neprihlásený užívateľ
Otras. Arogantna, drza, zla, da vam velmi pekne pocitit ze ju otravujete na pohotovosti, ked ma nahodou sluzbu a vy prijdete s krvacanim a strachom. Neochotna, prevracia ocami.
Myslim, ze aj sestricky su smutne z toho, ako sa sprava k pacientkam, ale bohuzial, sestricky nemaju ziadnu moc tento stav zmenit..
Užívateľ/ka Marta. Okomentoval/a 29. mája 2019.
Neprihlásený užívateľ
Táto ,, žena,, by vôbec nemala pracovať s ľuďmi... dokonca by nemala robiť ani v maštali..chudence kravy.. nemá správanie, je arogantná...po odporúčaní od lekára na hospitalizáciu má dokonca ani nevysetrila a poslala ma so všetkými zbalenými vecami domov..aj po Tom, ako som jej povedala že mám bolesti a tlak v krížoch a na konečník... sestričky sa samé čudovali prečo má poslala domov..že to už je začínajúci pôrod ...na túto pani som nepočula jedno dobré slovo a nechápem ako je možné že ešte stále pracuje v ZA nemocnici... nakoniec zvažujem Martin...aj keď som už ležala na oddelení a na personál nemôžem povedať ani pol slova...ale pri predstave že mám prísť do kontaktu opäť s batorovou radšej risknem kolónu...
Užívateľ/ka Mirka. Okomentoval/a 20. mája 2019.
Neprihlásený užívateľ
Batorova je jedna odporna neprijemna, bezcitna pani, ktora vam pri vysetreni schvalne ublizi, je to spina. Po vstupe do prijmovej ambulancie, bez toho aby ma akokolvek vysetrila ma nutila podpisat nesuhlas s hospitalizaciou, co som odmietla. Vysetrenie spravila neochotne a bolestivo az ked som naliehala. Hanba ze ju tam drzia. Fuj.
Užívateľ/ka Anonym. Okomentoval/a 30. apríla 2019.
Neprihlásený užívateľ
- Lekárka Bátorová Monika sa mi trpezlivo venuje a vždy si ma vypočuje.
- Je možné sa objednať na konkrétny deň a hodinu, netreba dlho čakať v čakárni.
- Lekárka má veľmi dobrý prehľad o mojich zdravotných problémoch.
Toto čo mi ponúkajú ako príklad čo môžem napísať na tú pani..dá sa mi grcat. Mali By sme čosi robiť .. nemôže toto individuálne robiť to čo robí
Užívateľ/ka Anonym. Okomentoval/a 30. apríla 2019.
Neprihlásený užívateľ
Obyčajná arogantná pica ktorá tam nemá čo robiť. Sviňa hnusná ako sa správa k ženám.stresuje ich... Nech si riadne zatrtka.. veď len nech ju stretnem ešte raz
Užívateľ/ka Pavlína. Okomentoval/a 13. marca 2019.
Neprihlásený užívateľ
Podľa mňa je pani Batorova veľká odborníčka a aj ked možno veľmi neprejavuje emócie, ja som bola a pôrodom spokojná, vie čo robí a robí to dobre, takisto šije veľmi pekne. Najskôr som nebola nadšená, že ma má rodiť, nebola na prvý pohľad sympatická, ale svoju prácu zvládla skvele a ja ju chválim. Lepšie niekto nie veľmi empatický, kto Vám porodí zdravé dieťa, myslím že empatia Vám pri zbabranom pôrode nepomôže.
Užívateľ/ka Lol. Okomentoval/a 14. januára 2019.
Neprihlásený užívateľ
Jedna bezcitna, arogantna, povysenecka zenska ktora sa nevie spravat.
Navyse nedokaze odborne posudit stav pacientky, nechapem co tam takyto clovek robi??
Pani doktorka, v pripade choroby vam prajem rovnake jednanie ake davate vy svojim pacientkam.. Mozno vas to potom zmeni.
Užívateľ/ka Lucia. Okomentoval/a 9. októbra 2018.
Neprihlásený užívateľ
Ani neviem či túto slečnu nazývať doktorkou. Je to jedna odporná necitliva, neempaticka a arogantna osoba, ktorá nie že by nemala čo robiť v pôrodnici ale ani v žiadnej práci s ľuďmi, pretože sa absolútne nevie správať.
Rodila som pri nej a aj 2 roky po pôrode mám z neho traumu a ďalšie dieťa sa neodvazujem mať.

Milá Monika ak toto čítate, prajem vám pri vašom pôrode stretnúť osobu, ktorá sa bude chovať tak ako sa vy chovate ku pacientka.
Užívateľ/ka Slavka. Okomentoval/a 5. októbra 2018.
Neprihlásený užívateľ
- Lekárka Bátorová Monika o tejto dotyčnej sa nedá povedať nič pekné a nie to ešte ju naZývať lekárka, je to totalna krava v maštali, k ľuďom sa správa ako ku zvieratám. A tie jej hlúpe reči. Sestričky každá sa jej bojja nič jej nepovedia len skáču ako ona píska. Toto nieje človek.....a to nehovorím, že v kostole árie spieva, čo má pomáhať ľuďom tak ako chodí do kostola, mamičkám len poskodzuje na zdraví a to nehovorím o psychickej traume. Sa čudujem že ju ešte niektora mamicka alebo otecko neudal zdravotnickej komore. Pretože toto nieje lekár!!!&
Užívateľ/ka Zuzana. Okomentoval/a 5. októbra 2018.
Neprihlásený užívateľ
- Lekárka Bátorová Monika JEDNA VELKA HANBA PORODNICTVA!!!!PRECO JU NEVYHODIA!!!!KADZY NAOZAJ KAZDY SA NA NU STAZUJE!!!PRECO JU TAM STALE DRZIA...LEN A LEN KVOLI nej mám obavu ísť opäť rodiť do Žilinskej nemocnice a doživotnú traumu z pôrodu
Užívateľ/ka Jolly. Okomentoval/a 3. októbra 2018.
Neprihlásený užívateľ
Lekárka Bátorová Monika..je jedna obrovska katastrofa, absolutne zmetena v ramci svojej prace. Otazky kladla na urovni policajt prvy den v praci vs masovy vrah. Na konci vysetrenia zacala byt arogantna,ze to je vsetko, ze viac robit nebude. Nik od nej viac neocakaval, dovod znepokojovat sa teda nebol ziaden. Pocas vysetrenia jej nerozumela samotna sestricka, ako jej moze rozumiet pacient.
Užívateľ/ka Dkdocoh. Okomentoval/a 30. júla 2018.
Neprihlásený užívateľ
Jedna veľká trauma z tejto "doktorky" absolútne neempaticka sarkasticka drzá mrcha jedným slovom mäsiarka!!!Došla som po vlastných ale odchádzala som manželovi na chrbte co mi tak doblizila!! Nikdy viac do Žiliny nepôjdem a uz vôbec nie rodiť!! Ešte aby mi vynadala za to ze som sa rozplakala chorá žena ktorá patrí na psychiatriu!!!
Užívateľ/ka Bar.. Okomentoval/a 28. júna 2018.
Neprihlásený užívateľ
Pani doktorka asi svoju prácu robí na silu alebo neviem. Absolutne otrasný prístup, žiadna empatia ani nič. Vyšetrovala ma ako keby som bola nejaká krava v maštali. Takým ľudom by som dala tak dve tri cez hubu nech sa spamätajú akú prácu vykonávajú a ako sa majú správať!!!!!
Užívateľ/ka Mic. Okomentoval/a 27. apríla 2018.
Neprihlásený užívateľ
Katastrofa!!! Jedným slovom, skrátka sila. Absolútne neľudsky, neempaticky prístup. Z obáv že má bude rodiť som si radšej zazmluvnila lekára za 300€, pretože by som určite zle dopadla pri nej, minimálne psychicka trauma z jej prístupu. Kazda rodička v pôrodnici na ňu nadávala a nik nechápal čo ten človek tam robi. Celé zle, odporúčam stranit sa jej, ak to pôjde. Ja som mohla ísť rodiť radšej do Martina a ušetrila by som tristo, no čo už, zas neľutujem bo ma rodíl schopný človek so skúsenosťami a nie dáky suflikant.
Užívateľ/ka Je to slapka. Okomentoval/a 15. marca 2018.
Neprihlásený užívateľ
- Lekárka Bátorová Monika je jedna veľká pi.. ktorá je hyena a nemá rada ľudí
Užívateľ/ka Jana. Okomentoval/a 26. februára 2018.
Neprihlásený užívateľ
Taká lekárka ako je M.Batorová nemá čo robiť v pôrodnictve!Je to jedna arogantná a nepríjemná lekárka.Rodila som pri nej a chudence ešte aj sestričky sa jej báli a nie to ja dobližila mi vrieskala po mne a aj sestričkách a ešte ma ani nenastrila tak ma dotrhalo až po zadok pri pôrode.A ešte ma aj zle zašila doteraz mam traumu s toho že mám tam dole dieru ako do sveta a to som už skoro dva roky od pôrodu :(
Užívateľ/ka Ja. Okomentoval/a 18. júla 2017.
Neprihlásený užívateľ
Veľmi nepríjemná doktorka, znevažujúca a zosmiešňujúca obavy budúcej rodičky. Vyšetrenie previedla veľmi necitlivo a bolestivo. Tvárila sa,že ju obťažujem svojou prítomnosťou. Na všetky otázky odpovedala v zmysle: nie sme veštci, nevieme čo sa stane/môže stať.
Odporúčame
Dental Alarm Dental Alarm učí deti starať sa o zuby správne, pravidelne a s radosťou.
Rýchle hľadanie lekára
Zadaj špecializáciu, miesto pôsobenia a/alebo meno lekára:
Rýchle hľadanie zariadenia
Zadaj špecializáciu, miesto pôsobenia a/alebo názov zariadenia:
Kontakt
Aktuálne komentáre

19. septembra 2019
VEVERKA JAKUB
Ján Kováč Je to super lekár, ktorý vyniká veľkou odbornosťou, ochotou pomôcť pri ťažkostiach a chce nie len liečiť, ale i vyliečiť ! Čítaj viac...

Ján Kováč

18. septembra 2019
SLYVKA ANDRIY
Z Absolutne neochotny, arogantny a bohorovny clovek, ktory si bude vyberat nielen pacientov, ale, hadam aj, pocasie. Len krajinu si vybral absolutne zle. Neodporucam. Ani tu jeho zenusku, stracajucu sa... Čítaj viac...

Z

18. septembra 2019
KRÁTKY ADRIÁN
Jozef Hrušecký - MUDr. Krátky Adrián je lekár s ľudskou tvárou. Je ochotný sa so mnou nielen porozprávať, ale vypočuje si všetko čo mám na srdci. Pri zákroku sa mojej problematike trpezlivo venoval a myslím si že s... Čítaj viac...

Jozef Hrušecký

17. septembra 2019
SOPIRJÁKOVÁ OĽGA
Anonym Neodporucam!!! Pani Olga Sopirjakova by sa mala venovat skor kozmetike alebo inym sluzbam ale aj to pod dohladom! Skusenosti su naozaj nedobre a s nasledkami. Poctivo som navstevoval a aj vela... Čítaj viac...

Anonym

Najnovšie správy

26. mája 2018
Sedem lekárov jej odporúčalo potrat, ona sa rozhodla inak: Počas tehotenstva porazila rakovinu Tifanie Morataya (37) z Kalifornie si myslela, že umrie. Snažila sa preto urobiť všetko pre to, aby prežilo aspoň jej nenarodené dieťa. Neposlúchla rady 7 lekárov, aby išla na potrat. Teraz sa teší...
Čítaj viac...

25. mája 2018
Zomrela ďalšia Kubánka, ktorá prežila pád lietadla Emiley Sánchezovú sa lekárom nepodarilo zachrániť, zomrela na následky ťažkých zranení a popálenín.
Čítaj viac...

25. mája 2018
Úradná správa ObFZ Rožňava č. 30/2017-2018 ŠTK schvaľuje výsledky 22. kola 6. ligy dospelých http://obfz-roznava.futbalnet.sk/sutaz/2048/ ŠTK schvaľuje výsledky 18. kola 7. ligy dospelých http://obfz-roznava.futbalnet.sk/sutaz/2051/ ŠTK...
Čítaj viac...

25. mája 2018
Lekár bez špecializácie SVET ZDRAVIA, A. S. – Spišská Nová Ves, Košický kraj – Lekár bez špecializácie @ SVET ZDRAVIA, A. S. Lekár bez špecializácie...
Čítaj viac...

24. mája 2018
Lieky sú vnímané viac ako tovar než liečebný nástroj, tvrdia lekárnici a žiadajú zmenu BRATISLAVA 23. mája (WebNoviny.sk) - V súčasnosti sú lieky vnímané viac ako tovar než liečebný nástroj. "Myslíme si, že by bolo vhodné aj legislatívne, ale aj z hľadiska nejakého spoločenského...
Čítaj viac...

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie