Lekár Bratičák Michal: študijný odbor všeobecné lekárstvo

Lekár BRATIČÁK MICHAL so špecializáciou študijný odbor všeobecné lekárstvo pôsobiaci v zdravotníckom zariadení Fakultná nemocnica Trnava

Platnosť od: 19. 08. 2013.

Ak si týmto lekárom, poskytni nám prosím aktuálne údaje o ordinačných hodinách, kontaktoch, dodatočných údajoch (prijímaš nových pacientov, jazyková vybavenosť...).

Lekár: lekár predpisujúci lieky pre seba a osoby blízke

Kód zdravotníckeho pracovníka predpisujúceho lieky pre seba a osoby blízke je A67816099.

Lekár: študijný odbor všeobecné lekárstvo

Kód zdravotníckeho pracovníka pre lekársku odbornosť študijný odbor všeobecné lekárstvo je A67816801.

Nasledujú zdravotnícke zariadenia, kde pracovník pôsobí s touto odbornosťou:

Fakultná nemocnica Trnava

Adresa sídla poskytovateľa:
Fakultná nemocnica Trnava
Andreja Žarnova 11
91701 Trnava

IČO: 00610381

ID poskytovateľa: P20979

Zmluvy so zdravotnými poisťovňami:

VŠEOBECNÁ zdravotná poisťovňa, a.s.
VŠEOBECNÁ zdravotná poisťovňa, a.s.
DÔVERA zdravotná poisťovňa, a.s.
DÔVERA zdravotná poisťovňa, a.s.

Oddelenie: gynekológia a pôrodníctvo 01

Kód poskytovateľa zdravotnej starostlivosti: P20979009101

Ďalší zdravotnícky personál:

Pochváľ a okomentuj lekára

Pri komentovaní sa môžeš zamerať na tieto body:

  • Ako sa ti lekár venuje? Trpezlivo si ťa vypočuje? Má čas sa s tebou porozprávať?
  • Musíš u lekára čakať v čakárni? Je možné k lekárovi sa objednať na určitý čas?
  • Ponúka ti lekár aktívne preventívne vyšetrenia, na ktoré máš nárok?
  • Má lekár dobrý prehľad o tvojich zdravotných problémoch z minulosti? Ovláda nálezy od druhých lekárov?Tvoja pochvala/komentár:= 2 + päť

Komentáre od ostatných:

Užívateľ/ka Lenka. Okomentoval/a 29. júna 2020.
Neprihlásený užívateľ
Najhoršia skúsenosť u doktora v mojom živote, necitlivý, neludský a ochadzala som z plačom. Nevie sa baviť s tehotnou ženou, naozaj katastrofa.
Užívateľ/ka Lenka. Okomentoval/a 29. mája 2020.
Neprihlásený užívateľ
S doktorom Bratičákom som bola nadmieru spokojná, mala som ho pri dvoch pôrodoch a nemôžem naňho povedať jedno krivé slovo... Iba jedno veľké ĎAKUJEM 🤗. Pre mňa top doktor...
Užívateľ/ka Domka. Okomentoval/a 27. septembra 2019.
Neprihlásený užívateľ
Od prvého razu na poradniach v nemocnici mi prišiel ako najsympatickejsi, najprijemnejsi doktor s ľudským prístupom, s ktorým som sa tam stretla. Všetko vysvetlil ako bolo treba, aj nad rámec, vôbec nebol arogantný ako tu niektorí uvádzajú, práveže aj posrandoval a odľahčil atmosferu, hneď som sa cítila lepšie a nie ako ,,v nemocnici na ďalšej prehliadke’’, coho má žena za tych 9mesiacov už niekedy plne zuby. Pri prenášaní ma nechal ešte počkať bez vyvolávania porodu, čo som ocenila,nakoľko bolo všetko v poriadku, jeho kolega ma chcel poslať na príjem skôr, nakoniec sa porod rozbehol sám na 9.den- deň pred vyvolávaním. S pánom doktorom som náhodou stretla aj pri samotnom pôrode kde bol úžasný,ľudsky a tak kľudný že to preniesol aj na mna. Veľmi som sa potešila že som natrafila práve naňho. Bodaj by všetci lekári boli takíto.
Užívateľ/ka Jakub. Okomentoval/a 23. septembra 2019.
Neprihlásený užívateľ
Manželka a ja si p. doktora Bratičáka veľmi pochvaľujeme.
Je priamy, no to je pri pôrodných situáciách žiadúce.
Vďaka jeho schopnostiam prebehol pôrod bez komplikácií.
Ďakujeme
Užívateľ/ka Samuel. Okomentoval/a 3. júla 2019.
Neprihlásený užívateľ
Je to veterinár, nie lekár. Som rad že som priviezol manželku, mohol som s ním napriamo nadstavit komunikačný kanál človek - človek. Arogantný nenechajte sa ním odbiť keď vás posiela domov ( do 4 h sme rodili) Žena vyšla s plačom a nechcela tam už ani zostať.
Alebo teda nemocnica v TT vyžaduje aby rodičky prišli 5 min pred pôrodom?

Nemocnica TT- tých 15 EUR za noc na pozorovanie, tie haliere si radšej vyžobrite napriamo / keď už žobrete 250 EUR za zaplatenie lekára/ a neriskujte život dieťaťa a matky. Začo 250Eur žobru lekári? Ma mesačný plat!!! To ma z peňazí pacientov, ktorý mesačne platia odvody!!!

Áno práve pre takýto prístup všetci na vás nadávajú aj na lekárov keď príde k nešťastiu.
Tento jedinec robí zle meno Vám aj ostanym inak milým lekárkam a lekárom v TT.

Ak nemocnica chce presnejšie komentáre, tu je moje číslo 0907 558750
Užívateľ/ka Zuzana. Okomentoval/a 21. novembra 2018.
Neprihlásený užívateľ
Pri poradniach bol priami a stručný. Pri prvom pôrode bol aj trochu nepríjemný lebo som si po 20.hodinach pýtala cisársky, ni nakoniec poradil epidural a pomohlo.pri druhom tehotenstve som nechcela pôrod vyvolávať nakoľko 1.porod trval 24 hodín a po pôrode som sa veľmi zle zotavovala. Vypočul si ma,dokonca na poradňu si ma prišiel pozrieť on a posunul mi aspoň o deň ďalšiu, keď už som prenasala 8.den by ma určite nechali na príjme. Porodila som v noci spontánne rýchlo a po pôrode super zotavenie . veľmi mu ďakujem že aspoň takto pomohol. Mal záujem aj snahu mi pomôcť aj keď som si ho nezazmluvnila.
Užívateľ/ka Simona. Okomentoval/a 13. decembra 2017.
Neprihlásený užívateľ
Negatívna skúsenosť. S takým arogantným doktorom som sa ešte nestretla. Z ambulancie som odchádzala s plačom a bez vyšetrenia.
Užívateľ/ka Simona. Okomentoval/a 13. decembra 2017.
Neprihlásený užívateľ
Negatívna skúsenosť. S takým arogantným doktorom som sa ešte nestretla. Z ambulancie som odchádzala s plačom a bez vyšetrenia.
Užívateľ/ka Kristína. Okomentoval/a 6. novembra 2017.
Neprihlásený užívateľ
Veľmi arogantný doktor. Plakala som po jeho vyšetrení, pretože ma ako ženu a matku veľmi ponížil. Nakoniec ma odrodil, pri pôrode nemôžem nič vytknúť. Ale jeho správanie nie je hodné komunikácie s tehotnou alebo rodiacou ženou.
Užívateľ/ka Lucia. Okomentoval/a 18. júla 2017.
Neprihlásený užívateľ
Lekár Bratičák Michal je arogantný, nepríjemný doktor s neľudským prístupom. Príjem pacienta rieši asi od pohladu a ma röntgenové oči, nakoľko som na prijme s bolesťami brucha podľa neho nevyzerala ako chorá a ze mi nieco je.
Pacientka ktorú prijali v rovnaký den okomentovala jeho prístup ako otrasný do doby, nez jej určil diagnózu, potom vraj otočil a bol príjemný.
Rada by som dodala ze takto nepríjemného doktora som uz davno nestretla, pokial sa mi to vobec niekedy stalo.
Myslim ze mal ist radšej robit na veterinu (so zvieratami by sa nemusel rozprávať), ked sa nevie bavit s ľudmi normalne.
Užívateľ/ka Monika. Okomentoval/a 17. júla 2017.
Neprihlásený užívateľ

- Lekár Bratičák Michal
velmi ochotný a milý lekár , z mojej skusenosti odporučam
Užívateľ/ka Mária. Okomentoval/a 8. júla 2017.
Neprihlásený užívateľ
Na pána doktora Michala Bratičáka som natrafila v tehotenskej poradni a tiež mal službu, keď som prišla na pohotovosť s rozbehnutým pôrodom.
Už počas poradne som s ním predebatovala priebeh môjho prvého pôrodu spred pár rokov, čo bolo pre mňa veľmi dôležité. (Prvý pôrod nebol práve najľahší a potrebovala som vedieť, čo môžem urobiť inak, aby sa prípadné komplikácie znova nezopakovali.) Lekár bol milý a odpovedal mi na všetky otázky.
Na pohotovosti, počas pôrodu, bol empatický, v istých momentoch priamy, ale len keď to situácia vyžadovala. Vďaka jeho skúsenostiam a pohotovým reakciám, prebehol pôrod rýchlo a bez komplikácií.
Ďakujeme pán doktor!
Užívateľ/ka Korcová Viera. Okomentoval/a 31. marca 2017.
Neprihlásený užívateľ
Moja dcéra, ako prvorodička, týždeň po poslednom termíne pôrodu z predchádzajúcich troch možných, prišla na gynekologickú pohotovosť s tým, že sa zle cíti a pravidelne jej tvrdne brucho. Lekár Bratičák Michal, ktorý mal službu, ju odbil s tým, že na západe chodia do pôrodnice ženy až keď kričia od bolesti a poslal ju domov s doporučením, že možno jej treba na záchod. Dcére ešte v tú noc odtiekla plodová voda a dieťa sa narodilo pridusené s omotanou pupočnou šnúrou. Vďaka Bohu a nie lekárovi všetko nakoniec dobre dopadlo.
Možno by sa lekár Bratičák Michal mal ísť práve na západ podučiť komunikácii s pacientom a zvlášť s prvorodičkou. Alebo ho možno práve pre tento handicap zo západu vyrazili.
Odporúčame
Dental Alarm Dental Alarm učí deti starať sa o zuby správne, pravidelne a s radosťou.
Rýchle hľadanie lekára
Zadaj špecializáciu, miesto pôsobenia a/alebo meno lekára:
Rýchle hľadanie zariadenia
Zadaj špecializáciu, miesto pôsobenia a/alebo názov zariadenia:
Kontakt
Aktuálne komentáre

14. júla 2020
KMEŤKO JÁN
Anonym - Lekár Kmeťko Ján sa mi trpezlivo venuje a vždy si ma vypočuje. - Je možné sa objednať na konkrétny deň a hodinu, netreba dlho čakať v čakárni. - Lekár má veľmi dobrý prehľad o mojich zdravotných... Čítaj viac...

Anonym

14. júla 2020
MOHAMAD JAVAD ALINEJHAD
L Lekár ktorý ma v piči pacientov, neodporúčam. Čítaj viac...

L

14. júla 2020
BACOVSKÁ DOMINIKA
Milan Odporná, nafúkaná, namyslená zubárka, ktorá nemá vzťah k deťom, drzá aj k rodičom. Určite neodporúčam, k nej už nikdy viac. Nato koľko má rokov som myslel, že prístup bude úpné iný, žiaľ zdedeli ho. Čítaj viac...

Milan

14. júla 2020
ZÁVODSKÝ MILAN
Anonym Bez problémov som sa objednal na konkrétny čas. Mám rezervovaný posledný termín o 14:30. Vchádzam do ordinácie presne načas. "Dobrý deň pán doktor." "Až za chvíľu bude dobrý": dostávam odpoveď. V... Čítaj viac...

Anonym

Najnovšie správy

13. júla 2020
Dievčinu niekoľko dní svrbelo v hrdle: Keď sa jej do neho pozrel lekár, skoro spadol z nôh TOKIO - V Americkom časopise Tropical Medicine and Hygiene bol zverejnený prípad dvadsaťpäťročnej ženy, ktorej sa v hrdle udomácnil červ. Dostal sa jej tam pri konzumácii obľúbeného sashimi. Nejde...
Čítaj viac...

13. júla 2020
Mladík (†30) sa nakazil na covidovej párty: Tvrdil, že KORONAVÍRUS je hoax, uznal, že sa mýlil SAN ANTONIO - Lekárka Jane Applebyová z nemocnice San Antonio v štáte Texas zareagovala na úmrtie tridsiatnika, ktorý podľahol ochoreniu COVID-19 po návšteve korona párty. Zosnulý bol totiž...
Čítaj viac...

13. júla 2020
Sexi markizáčka varuje ženy: Musela rodiť cisárskym... Neuvedomujete si, čo príde potom! BRATISLAVA - V posledných mesiacoch sme mali v česko-slovenskom šoubiznise naozaj mimoriadny babyboom. Medzi novopečené mamičky sa zaradila aj bývalá farmárka Eva Zelníková (25). Blondínka síce...
Čítaj viac...

12. júla 2020
V Predjordánsku vyhlásili zákaz nočného a víkendového vychádzania Okrem zákazu cestovania budú až do štvrtka celkom uzatvorené tamojšie veľké mesta Ramalláh, Hebron, Nábulus. Otvorené v nich budú môcť byť len lekárne a pekárne.
Čítaj viac...

12. júla 2020
Kedysi zabil stámilióny ľudí, dnes sa ho až tak báť nemusíme. V Číne sa objavil bubonický mor Lekárka a archeológ vysvetľujú, ako sa mor šíril v minulosti a dnes, ako ho vieme liečiť a prečo sa neoplatí jesť svište. V Číne sa toto ochorenie vyskytlo minulý týždeň, no...
Čítaj viac...

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie