MRÁZOVÁ KATARÍNA MUDR. - Žilina: všeobecná starostlivosť o deti a dorast

MRÁZOVÁ KATARÍNA MUDR., Žilina - poskytovateľ zdravotnej starostlivosti so špecializáciou všeobecná starostlivosť o deti a dorast a s útvarom ambulancia.

Ak máš aktuálne údaje o tomto zdravotníckom zariadení, poskytni nám ich prosím. Zaujímajú nás kontaktné údaje, vybavenosť zariadenia, doplnkové služby...

Adresa sídla poskytovateľa:
MRÁZOVÁ KATARÍNA MUDR.
Hálková 3
01001 Žilina
Žilinský kraj

IČO: 35660937

ID poskytovateľa: N54585

Zmluvy so zdravotnými poisťovňami:

VŠEOBECNÁ zdravotná poisťovňa, a.s.
VŠEOBECNÁ zdravotná poisťovňa, a.s.
DÔVERA zdravotná poisťovňa, a.s.
DÔVERA zdravotná poisťovňa, a.s.
UNION zdravotná poisťovňa, a.s.
UNION zdravotná poisťovňa, a.s.

Špecializované zdravotnícke útvary:

Adresy jednotlivých útvarov sa môžu líšiť od adresy sídla poskytovateľa.

Rozmiestnenie zdravotníckych útvarov:

 • Všeobecná ambulantná starostlivosť pre deti a dorast:
  • Hálkova 3
   Žilina
   Žilinský kraj

Zdravotnícky personál:

Doplňujúce informácie z obchodného registra:

Dátum vzniku: 1. apríla 1996

Právna forma: Slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona

Predmet prevažujúcej činnosti (SK NACE): Činnosti všeobecnej lekárskej praxe

Predmet prevažujúcej činnosti (OKEČ): Činnosti ambulantnej lekárskej praxe

Sektor pre národné účty: Fyzické osoby podnikajúce na základe živnostenského zákona a iných právnych predpisov nezapísané v obchodnom registri

Druh vlastníctva: Súkromné tuzemské

Kategória veľkosti organizácie: 0-2 zamestnanci

Pochváľ a okomentuj zdravotné stredisko

Pri komentovaní sa môžeš zamerať na tieto body:

 • Ako sa správa personál?
 • Je zariadenie čisté, upravené?
 • Má zdravotné zariadenie národnú alebo medzinárodnú akreditáciu?
 • Ako sa zariadenie prezentuje? Má vlastnú internetovú stránku?Tvoja pochvala/komentár:= 2 + päť

Komentáre od ostatných:

Užívateľ/ka Nika. Okomentoval/a 10. júna 2019.
Neprihlásený užívateľ
K pánu Dr. Útlemu chodím ako k obvodnému pediatrovi už 6 rokov s dvomi deťmi a som s ním nadmieru spokojná. Možno nie je každý deň vysmiaty od ucha k uchu, ale svoju ťažkú prácu si robí zodpovedne a precízne. Nie raz nám veľmi pomohol, a to ja som si s lekármi užila mnoho. Ako človeka a doktora si ho veľmi vážim a prajem mu veľa trpezlivosti v nie vždy ľahkých situáciách s rodičmi.
Užívateľ/ka mika. Okomentoval/a 22. júna 2018.
Neprihlásený užívateľ
Nedá mi nezareagovať na negatívne hodnotenia mamičiek na dr. Útleho.... Je to náš pediater a lepšieho doktora som si pre svoje deti nevedela vybrať... Je to profesionál, vynikajúci odborník.... Som mama troch detí, veľmi nám pomohol keď som potrebovala odborníkov pre syna.Vždy mi výborne poradí čo sa týka aj domácej liečby.Nechodíme k nemu s každým soplíkom a horúčkou... A aj ked som prišla k špecialistom tak mi bolo povedané, že lepšieho a pedantnejšieho doktora som nemohla nájsť.
Užívateľ/ka GaGa. Okomentoval/a 9. februára 2018.
Neprihlásený užívateľ
Dobrý deň,
tiež sa chcem podeliť so svojou skúsenosťou na pohotovosti, kde mal službu "pán doktor" Útly...je to jeden arogantný a bezcharakterný človek...dcéra poobede začala hrozne plakať že ju bolí uško, keďže mala pred tým nádchu tak som s ňou išla na pohotovosť...pán doktor po našom príchode ani nepozdravil, hovorím si dobre, nie vždy ma človek náladu a pomyslela som si svoje, ale ked som chcela malú vyzuť aby im neušpinila lehátko, keďže bol sneh tak na mňa vybehol "ju bolia nohy alebo čo keď mi ju tu idete vyzúvať" pozrela som sa a iba som to okomentovala, že som chcela udržiavať poriadok :D za celý čas mi nič nepovedal aj keď som sa ho niečo pýtala bol ticho, malú iba počúval ani hrdlo nepozrel a potom sestrička na konci chodte na krčné.....a to nehovorím o tom že mal oblečený sveter a rifle....tak dúfam, že to bolo prvý a posledný krát, čo som sa s ním stretla....ja viem, že človek nemá vždy náladu, ale už pri tých deťoch sa treba troška ovládať...
Užívateľ/ka Monika 27.1.2018. Okomentoval/a 27. januára 2018.
Neprihlásený užívateľ
Dobrý deň prajem,
chcela by som sa podeliť s veľmi negatívnou skúsenosťou, ktorú som dnes zažila vo Vašej pohotovostnej ambulancii, v ktorej mal dnes službu dr. Útly. Vzhľadom k jeho prístupu by som ho najradšej ani v tomto komentari netitulovala lebo on sám by mal z vlastnej iniciatívy vrátiť diplom. Je to jeden arogantný, neochotný človek, ktorého obťažuje vyšetriť dieťa, ktoré je choré a má vysoké teploty. Presne ao tu píšu iní rodičia so skúsenosťami u tohto lekára. Tento človek si pomýlil povolanie, čo som mu aj povedala, že ak ho táto práca nebaví aby ju nerobil.
Moja skúsenosť:
Hneď ako som vošla do ambulancie a vysvetlila mu problémy môjho 11 ročného syna, mi povedal či mu neviem dať ibalgin. Citujem "že aj človek so sedliackym rozumom vie nasadiť ibalgin a nechať dieťa ležať v posteli a neobťažovať ho na pohotovosti" Načo som mu povedala, že ho okrem vysokej teploty ho bolia a pália priedušky aby ho vyšetril, že nie som lekár a preto som prišla za niekým o kom som bola presvedčená, že mi poradí a pomôže. Na moje nabádanie nakoniec syna popčúval a bez akéhokoľvek komentára mi vypísal papier so slovami, že si to mám všetko prečítať v správe. Nehnevajte sa, ale čo to tam zamestnávate za personál a ešte za takúto službu pýtate 1,99 eura. Je to hanba! A túto hanbu Vám robia takí lekári, akými je napr. Mudr. Útly.
Užívateľ/ka Ruzenka. Okomentoval/a 16. marca 2017.
Neprihlásený užívateľ
MUDr. Útly arogantný človek ktorý si pomylil povolanie, takýto nemá čo robiť pri ľuďoch a hlavne detoch hanba nasmu lekarstvu. Nech ide do výroby ku pásu kde nemusí komunikovať s ľuďmi.
Užívateľ/ka Miroslava. Okomentoval/a 18. apríla 2016.
Neprihlásený užívateľ
Dobrý deň,

pani dr. Mrázová, v prvom rade by som chcela povedať že som so službami vo Vašej ordinácii doteraz bola vždy veľmi spokojná. Avšak včera som ostala veľmi nemilo prekvapená. Syn mal od piatku teploty a keďže sa to včera zhoršilo tak už som išla s ním na pohotovosť aby ho pozrel nejaký lekár. Na našu smolu mal službu doktor Milan Útly a hneď ako sme vošli do ambulancie nás privítal vetou či nás baví chodiť po pohotovostiach. Následne ho veľmi neochotne išiel vyšetriť načo mi nadal že dieťa tu skáče a ja s ním idem na pohotovosť ako mu je zle (hodinu pred tým ako sme išli na pohotovosť dostal Nurofen a kým sme prišli mu to zabralo tak samozrejme trochu živší). Potom poslal nech syn donesie moč keďže sa mu nedalo vycikať tak to ukončil tým že nech ideme zajtra k svojej dr. ak mu bude ešte zle. Odovzdal mi vytlačené papiere bez toho aby synovi vôbec pozrel do úst. Vyšetril mu hrdlo až na moje požiadanie či by sa mohol pozrieť. Samozrejme syn ako každé iné dieťa nedokázal sedieť bez pohnutia keď mu ho vyšetroval a to sa pánovi doktorovi samozrejme zase nepáčilo a komentoval to že keď sa vrtí nevyšetrí mu to hrdlo.
Prepáčte ale konkrétne z tohto pána doktora mám hrozný zážitok - je to veľmi arogantný človek ktorý svojím včerajším vystupovaním mi prišiel ako by nevedel komunikovať s deťmi.
Keďže syn od malička bol často chorý návštívili sme vašu pohotovosť veľa krát a doteraz nikdy sa nám nestalo pri iných doktoroch nič podobné. Môžem povedať že ak prídeme nabudúce a budem mať službu pán dr. Útly tak radšej pôjdem inam.
Ďakujem za pochopenie a dúfam, že pánovi doktorovi dovoríte aby sa choval menej arogantne.
Užívateľ/ka Katarína. Okomentoval/a 23. novembra 2013.
Neprihlásený užívateľ
Dobrý deň pani dr.Mrázová, nedalo mi to, ale to, čo som dnes zažila vo Vašej ordinácii ma dosť šokovalo, doteraz som bola so službami na Vašej ambulancii detskej pohotovosti nadmieru spokojná, a pri dvoch deťoch som tam bola neraz aj v noci, všetky lekárky boli úžasné a milé k deťom predovšetkým Dr.Václavková a Dr.Milanová. Len samá chvála, ale dnes som prišla na pohotovosť s uboleným dieťaťom,ktoré sa zvíjalo od bolesti bruška a bol tam DR.Milan ÚTLY, najskôr mi nadal, že či to nevydržalo do rána a potom syna vyšetril dosť drastickým spôsobom, syn má 3 roky a bál sa ho a výsledok "nič mu neni" a s doporučením, že ak by to neprešlo máme prísť ráno,keď už nebude mať službu, ešte som nemala syna ani oblečeného už odišiel z ambulancie bez jediného slova a pozdravu aj napriek tomu, že som sa ospravedlnila, že nech sa nehnevá, že vyrušujeme a to nebola ešte ani polnoc, tak som plačúce 3 ročné dieťa niesla domov s tým, že som hysterická matka, ktorá nemá nič iné na robote iba chodiť v noci po pohotovosti. Tento doktor Vám kazí Vašu veľmi dobrú povesť,na vašu pohotovosť budem chodiť aj naďalej ale keď uvidím meno tohto doktora tak radšej odídem. Ďakujem za pochopenie a vyvodenie dôsledkov za správanie tohto lekára.
Odporúčame
Dental Alarm Dental Alarm učí deti starať sa o zuby správne, pravidelne a s radosťou.
Rýchle hľadanie lekára
Zadaj špecializáciu, miesto pôsobenia a/alebo meno lekára:
Rýchle hľadanie zariadenia
Zadaj špecializáciu, miesto pôsobenia a/alebo názov zariadenia:
Kontakt
Aktuálne komentáre

17. septembra 2019
MUDr. Valentýni, s.r.o.
Terezka Iba že jedno veľké ďakujem 🙏🤗 Čítaj viac...

Terezka

16. septembra 2019
RNDr. ALŽBETA GÁBRIŠOVÁ - Lekáreň POKROK
Martina Ak to nie je nutne, tak do zariadenia "RNDr. Alžbeta Gábrišová - Lekáreň Pokrok" nechoďte. Vedúca lekárne sa nevhodne a urážlivo správa ku kupujúcim pacientom, aj tým ktorí nakupujú bez receptu, ak... Čítaj viac...

Martina

8. septembra 2019
MDDr. Jana Makóová
Martina Dobrý deň, Pri MdDr. Makoóvej som bola pár rokov dozadu. Bola som veľmi spokojná. No teraz som mala skúsenosť s MdDr. Širákovou, ktorá s ňou zdieľa ambulanciuTo že som bola maximálne spokojná je... Čítaj viac...

Martina

6. septembra 2019
MDDr. Janka Fedorová
Nataša Velickova - Personál v zdravotníckom zariadení "MDDr. Janka Fedorová" je ústretový a pozorný. - Zariadenie je čisté, upratané. - Čakáreň je útulná, nachádza sa v nej voda na pitie, časopisy na čítanie. Čítaj viac...

Nataša Velickova

Najnovšie správy

26. mája 2018
Sedem lekárov jej odporúčalo potrat, ona sa rozhodla inak: Počas tehotenstva porazila rakovinu Tifanie Morataya (37) z Kalifornie si myslela, že umrie. Snažila sa preto urobiť všetko pre to, aby prežilo aspoň jej nenarodené dieťa. Neposlúchla rady 7 lekárov, aby išla na potrat. Teraz sa teší...
Čítaj viac...

25. mája 2018
Zomrela ďalšia Kubánka, ktorá prežila pád lietadla Emiley Sánchezovú sa lekárom nepodarilo zachrániť, zomrela na následky ťažkých zranení a popálenín.
Čítaj viac...

25. mája 2018
Úradná správa ObFZ Rožňava č. 30/2017-2018 ŠTK schvaľuje výsledky 22. kola 6. ligy dospelých http://obfz-roznava.futbalnet.sk/sutaz/2048/ ŠTK schvaľuje výsledky 18. kola 7. ligy dospelých http://obfz-roznava.futbalnet.sk/sutaz/2051/ ŠTK...
Čítaj viac...

25. mája 2018
Lekár bez špecializácie SVET ZDRAVIA, A. S. – Spišská Nová Ves, Košický kraj – Lekár bez špecializácie @ SVET ZDRAVIA, A. S. Lekár bez špecializácie...
Čítaj viac...

24. mája 2018
Lieky sú vnímané viac ako tovar než liečebný nástroj, tvrdia lekárnici a žiadajú zmenu BRATISLAVA 23. mája (WebNoviny.sk) - V súčasnosti sú lieky vnímané viac ako tovar než liečebný nástroj. "Myslíme si, že by bolo vhodné aj legislatívne, ale aj z hľadiska nejakého spoločenského...
Čítaj viac...

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie