Lekár Fabian Martin: študijný odbor všeobecné lekárstvo

Lekár FABIAN MARTIN so špecializáciou študijný odbor všeobecné lekárstvo pôsobiaci v zdravotníckom zariadení Fakultná nemocnica Trnava

Platnosť od: 22. 07. 2013.

Ak si týmto lekárom, poskytni nám prosím aktuálne údaje o ordinačných hodinách, kontaktoch, dodatočných údajoch (prijímaš nových pacientov, jazyková vybavenosť...).

Lekár: študijný odbor všeobecné lekárstvo

Kód zdravotníckeho pracovníka pre lekársku odbornosť študijný odbor všeobecné lekárstvo je A30539801.

Nasledujú zdravotnícke zariadenia, kde pracovník pôsobí s touto odbornosťou:

Fakultná nemocnica Trnava

Adresa sídla poskytovateľa:
Fakultná nemocnica Trnava
Andreja Žarnova 11
91701 Trnava

IČO: 00610381

ID poskytovateľa: P20979

Zmluvy so zdravotnými poisťovňami:

VŠEOBECNÁ zdravotná poisťovňa, a.s.
VŠEOBECNÁ zdravotná poisťovňa, a.s.
DÔVERA zdravotná poisťovňa, a.s.
DÔVERA zdravotná poisťovňa, a.s.

Oddelenie: úrazová chirurgia 01

Kód poskytovateľa zdravotnej starostlivosti: P20979013101

Ďalší zdravotnícky personál:

Lekár: lekár predpisujúci lieky pre seba a osoby blízke

Kód zdravotníckeho pracovníka predpisujúceho lieky pre seba a osoby blízke je A30539099.

Pochváľ a okomentuj lekára

Pri komentovaní sa môžeš zamerať na tieto body:

  • Ako sa ti lekár venuje? Trpezlivo si ťa vypočuje? Má čas sa s tebou porozprávať?
  • Musíš u lekára čakať v čakárni? Je možné k lekárovi sa objednať na určitý čas?
  • Ponúka ti lekár aktívne preventívne vyšetrenia, na ktoré máš nárok?
  • Má lekár dobrý prehľad o tvojich zdravotných problémoch z minulosti? Ovláda nálezy od druhých lekárov?Tvoja pochvala/komentár:= 2 + päť

Komentáre od ostatných:

Užívateľ/ka Anonym. Okomentoval/a 17. decembra 2019.
Neprihlásený užívateľ
Pán Fabian sa mi trpezlivo venoval,vypočul a aj zavtipkoval.Mal podľa mňa aj správne názory.Ľudia zamyslime sa že pán fabian je len človek a nie robot.Skúsme nájsť na tom druhom to pozitívne nie to negatívne:)
Užívateľ/ka Denisa. Okomentoval/a 17. decembra 2019.
Neprihlásený užívateľ
S lekarom Fabianom mam len dobru skusenost. Je mily ochotny dokaze nielen osetrit ale aj poradit vypocut a dokonca aj zavtipkovat odlahcit situaciu. Kiez by bolo viac takych lekarov. Verim ze na urgente moze byt neprijemnejsi. Ale ludia vzite sa do jeho koze,menili by ste? Ja urcite nie a zvlast na tom urgente. Niektori ludia si myslia ze lekar tam bude skakat len okolo neho.Otvorte oci a pozrite sa kolko tam ma ludi a akych (vselijakych). Pan doktor obdivujem Vas a negativne recenzie si nevsimajte kazdy je nejaky.
Užívateľ/ka iné. Okomentoval/a 17. decembra 2019.
Neprihlásený užívateľ
Žiaľ ľudia si trochu mýlia sanitky - záchranky s taxislužbou, Urgentný príjem a pohotovosť so svojim obvodným lekárom a zdravý alebo sedliacky rozum o tom už vôbec nemôže byť reč :)
Užívateľ/ka pacient. Okomentoval/a 2. septembra 2019.
Neprihlásený užívateľ
Ako môžete nechať tohto doktora na urgente/pohotovosti? Pondelok 02.09.2019...On sám potrebuje lekársku pomoc!
Užívateľ/ka Mariana. Okomentoval/a 30. júla 2019.
Neprihlásený užívateľ
Moja skúsenosť s Mudr. Martin Fabian je pozitívna, bola som u nho viackrát vyšetrovaná a aj napriek môjmu zraneniu stále vtipkoval. Dnes som už zdravá a veľmi pekne mu ďakujem za starostlivosť aj spolu so sestričkou sú super tím. Inak nechápem tie negatívne recenzie na nho- tí čo písali tie recenzie asi nie sú najmilšie ľudia tak nech sa potom nečudujú.
Užívateľ/ka Adriana. Okomentoval/a 29. júla 2019.
Neprihlásený užívateľ
Arogantný , neľudský. vzhľadom jeho veku nemôže mať žiadnu prax, vulgárny a neprofesionálny človek. Súhlasím s názorom že asi si zmýlil povolanie, alebo si lieči svoje nedostatky a komplexy na pacientoch. Je to v podstate chudák.
Užívateľ/ka Anonym. Okomentoval/a 10. júla 2019.
Neprihlásený užívateľ
Neskutocne neludsky, arogantny clovek- natoz lekar, ktory ma bohuzial pravomoc " liecit ".
Užívateľ/ka Anonym. Okomentoval/a 9. júla 2019.
Neprihlásený užívateľ
Arogantný prístup nepríjemný
Užívateľ/ka Lucia. Okomentoval/a 28. mája 2019.
Neprihlásený užívateľ
Môj brat mal autohaváriu.Auto sa niekoľkokrát pretočilo a skončilo na streche. Po nehode začínal mať silné bolesti hlavy, bolesť nohy a občas rozprával odveci. Ako dieťa mal úraz hlavy,s krvácaním do mozgu,podstúpil 2 operácie lebky,pri jednej z nich mu nahradili časť lebky umelou kosťou.S týmito skutočnosťami sme hneď upovedomili službukonajúceho p.doktora Fabiana.Ten reagoval,že čo by brat čakal po havárii,že či mu bude dobre,že samozrejme,že ho bolí hlava. A nezabudol podotknúť,že on mal podobnú haváriu a že na žiadnu pohotovosť nešiel a že na druhý deň išiel do roboty.
A to nebola prvá negatívna skúsenosť s týmto doktorom.Sama som lekárka a chápem,že môže mať za sebou náročnú službu a pod.,no takéto správanie nieje o únave ale o arogancii.Takéto komentáre sú na urgente neprípustné.
Užívateľ/ka Kamil. Okomentoval/a 14. januára 2019.
Neprihlásený užívateľ
Podla mna je doktor fabian v pohode, videl som kolko tam na urgente ma ludi, ake stavy, obdivujem ze to niekto robi. Tieto odkazy pisu len ludia ktori chodia na urgent s tyzdnovymi urazmi a su nespokojni ked im na to niekto nieco povie. Mna osetril,som spokojny, drzim palce
Užívateľ/ka Anna. Okomentoval/a 10. januára 2019.
Neprihlásený užívateľ
Pan Dr.Fabian si asi zmylil povolanie, takého arogantneho, nepríjemného a navyše vulgarneho lekára som dlho nestretla. Miesto toho aby človeka ukludnil, sa správa neprimerane vzhladom k tomu, že nemá takú velku prax a skúsenosti.

Užívateľ/ka Anonym. Okomentoval/a 10. januára 2019.
Neprihlásený užívateľ
- Lekár Fabian Martin sa mi trpezlivo venuje a vždy si ma vypočuje.
- Je možné sa objednať na konkrétny deň a hodinu, netreba dlho čakať v čakárni.
- Lekár má veľmi dobrý prehľad o mojich zdravotných problémoch.
Užívateľ/ka Andy. Okomentoval/a 31. augusta 2018.
Neprihlásený užívateľ

Vystupovanie pána MUDr. Fabiana bolo počas návštevy viac ako neprimerané a ošetrovanie nula bodov. Do všeobecnej zdravotnej poisťovne za rok zaplatím 25000 EUR a po tom čo lekárske ošetrenie bolo potrebné raz za veľa rokov sa mi dostalo dávky arogancie a s pani MUDr. lekárkou, s ktorou mal službu asi súťažili kto je viac arogantnejší. Verím, že mladý MUDr. snáď vekom získa pokoru voči životu sámemu.
Užívateľ/ka Ada. Okomentoval/a 30. mája 2018.
Neprihlásený užívateľ
- Lekár Fabian Martin si asi svoje osobné problémy rieši na ľuďoch okolo, veľmi nepríjemný clovek, tvári sa ako keby zjedol všetku múdrosť sveta.
Užívateľ/ka Adela. Okomentoval/a 29. mája 2018.
Neprihlásený užívateľ
Bola som dnes na urgentne s dcérkou a MUDr Martin Fabián bol veľmi nepríjemný, arogantný clovek. Nemám slov, do Trnavy nikdy viac.
Odporúčame
Dental Alarm Dental Alarm učí deti starať sa o zuby správne, pravidelne a s radosťou.
Rýchle hľadanie lekára
Zadaj špecializáciu, miesto pôsobenia a/alebo meno lekára:
Rýchle hľadanie zariadenia
Zadaj špecializáciu, miesto pôsobenia a/alebo názov zariadenia:
Kontakt
Aktuálne komentáre

28. mája 2020
FARAH Jihad Salem Salameh
Anonym - Lekár Farah Jihad Salem Salameh sa mi trpezlivo venuje a vždy si ma vypočuje. - Je možné sa objednať na konkrétny deň a hodinu, netreba dlho čakať v čakárni. - Lekár má veľmi dobrý prehľad o... Čítaj viac...

Anonym

28. mája 2020
MINČÍK IVAN
Anonym - Lekár Minčík Ivan sa mi trpezlivo venuje a vždy si ma vypočuje. - Je možné sa objednať na konkrétny deň a hodinu, netreba dlho čakať v čakárni. - Lekár má veľmi dobrý prehľad o mojich zdravotných... Čítaj viac...

Anonym

27. mája 2020
SVOREŇOVÁ LESANKA
Tana Ďakujeme pani doktorka Čítaj viac...

Tana

27. mája 2020
OBLUKOVÁ JARMILA
Pacient P. Doktorka mozno.je odbornicka ale myslim ze nahana dukaty s poistovni....mame predcasne narodene dieta ktore ide do bodky s tabulkovym vyvinom....no.aj tak si p. Dr najde nieco preco znova... Čítaj viac...

Pacient

Najnovšie správy

28. mája 2020
Koronavírus v Taliansku slabne, no zdravotníkom je do plaču viac: Totálna neúcta a nočné mory Lekári a ďalší zdravotníci v Taliansku, ktorí sa starali o ťažko chorých pacientov s covid-19, boli oslavovaní ako hrdinovia.
Čítaj viac...

28. mája 2020
Ako sa z rodinnej pomoci zrodil úspešný biznis (Rodinka.sk) Príbeh Lenky a Jána z Malaciek je tak trochu iný. Komplikácie im spôsobovali synove vážne kožné problémy, s ktorými si nevedeli poradiť ani skúsení lekári. Lenka sa preto rozhodla prilo...
Čítaj viac...

27. mája 2020
Krajčí: Nebol dôvod spúšťať test premorenosti Mimoriadny stav podľa Krajčího nijako neobmedzuje lekárov ani zdravotnícke zariadenia.
Čítaj viac...

27. mája 2020
Hry v Tokiu budú iné ako predchádzajúce, upozornil austrálsky lekár Medzinárodný olympijský výbor (MOV) v marci preložil hry na budúce leto v nádeji, že sa situácia vo svete upokojí.
Čítaj viac...

27. mája 2020
8 dní v Chorvátsku na Makarskej riviére s polpenziou a s dieťaťom až do 12 rokov zdarma v penzióne Mara*** Cena: 394 €8 dní v Chorvátsku na Makarskej riviére s polpenziou a s dieťaťom až do 12 rokov zdarma v penzióne Mara***Kompletne zrekonštruovaný penzión Mara*** (skôr Kameni Dvori) privítal svojich...
Čítaj viac...

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie