Lekár Višňovská Lucia: fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia

Lekár VIŠŇOVSKÁ LUCIA so špecializáciou fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia pôsobiaci v zdravotníckom zariadení Univerzitná nemocnica s poliklinikou Milosrdní bratia, spol. s r.o.

Platnosť od: 19. 08. 2009.

Ak si týmto lekárom, poskytni nám prosím aktuálne údaje o ordinačných hodinách, kontaktoch, dodatočných údajoch (prijímaš nových pacientov, jazyková vybavenosť...).

Lekár: lekár predpisujúci lieky pre seba a osoby blízke

Kód zdravotníckeho pracovníka predpisujúceho lieky pre seba a osoby blízke je A58979099.

Lekár: fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia

Kód zdravotníckeho pracovníka pre lekársku odbornosť fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia je A58979027.

Nasledujú zdravotnícke zariadenia, kde pracovník pôsobí s touto odbornosťou:

Univerzitná nemocnica s poliklinikou Milosrdní bratia, spol. s r.o.

Adresa sídla poskytovateľa:
Univerzitná nemocnica s poliklinikou Milosrdní bratia, spol. s r.o.
Nám. SNP 11
81465 Bratislava I
Bratislavský kraj

IČO: 31386563

ID poskytovateľa: P50769

Zmluvy so zdravotnými poisťovňami:

VŠEOBECNÁ zdravotná poisťovňa, a.s.
VŠEOBECNÁ zdravotná poisťovňa, a.s.
DÔVERA zdravotná poisťovňa, a.s.
DÔVERA zdravotná poisťovňa, a.s.
UNION zdravotná poisťovňa, a.s.
UNION zdravotná poisťovňa, a.s.

Ambulancia: fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia 02

Kód poskytovateľa zdravotnej starostlivosti: P50769027202

Pochváľ a okomentuj lekára

Pri komentovaní sa môžeš zamerať na tieto body:

  • Ako sa ti lekár venuje? Trpezlivo si ťa vypočuje? Má čas sa s tebou porozprávať?
  • Musíš u lekára čakať v čakárni? Je možné k lekárovi sa objednať na určitý čas?
  • Ponúka ti lekár aktívne preventívne vyšetrenia, na ktoré máš nárok?
  • Má lekár dobrý prehľad o tvojich zdravotných problémoch z minulosti? Ovláda nálezy od druhých lekárov?Tvoja pochvala/komentár:= 2 + päť

Komentáre od ostatných:

Užívateľ/ka Katarína Schneková, 13.novembra 2018. Okomentoval/a 13. novembra 2018.
Neprihlásený užívateľ
Pani doktorka Višňovská sa mi skutočne príkladne venovala, pozorne si ma vypočula a zrozumiteľne pre laika ako som ja mi vysvetlila v čom spočíva môj problém s kolenom a čo je potrebné spraviť z mojej strany, aby sa môj zdravotný problém stabilizoval a zároveň mi odporučila vhodnú rehabilitáciu. Príjemne a milo komunikovala a pozitívne ma tým naladila. Čo si treba viac priať? Ďakujem a želám si viac takýchto odborníkov v našom zdravotníctve.
Užívateľ/ka Mgr. Látal Martin. Okomentoval/a 10. novembra 2018.
Neprihlásený užívateľ
Bol som maximálne spokojný s vyšetrením. Vôbec som nečakal, venovala sa mi p. doktorka toľko koľko som potreboval. Profesionalnemu prístupu ako od sestričky, tak aj od p.doktorky nie je čo vytknúť. Na rehabilitácie chodím ešte stale a aj na tomto oddelení všetko funguje ako ma. Skutočne zariadenie na úrovni.
Užívateľ/ka Jacques. Okomentoval/a 10. novembra 2018.
Neprihlásený užívateľ
p. Dr. Višňovská je lekárkou s ľudským, príjemne empatickým a zároveň profesionálnym prístupom, ústretovosťou a s maximálnou snahou pomôcť pacientovi s jeho zdravotnými ťažkosťami. Ochotná trpezlivo vysvetliť, poradiť a zvoliť optimálne riešenie.
Svoje povolanie vníma seriózne a vykonáva profesionálne, oceňujem tiež precízne vyšetrenie.
Spokojnosť a vrele odporúčam.
Užívateľ/ka MUDr. Lucia Višňovská. Okomentoval/a 10. novembra 2018.
Neprihlásený užívateľ
Dobry den prajem

Dakujem Anonymu za hodnotenie dna 7.11.2018

Rada by som sa k tomu vyjadrila:

Co sa tyka oblecenia, v ktorom vysetrujem: ano niekedy vysetrujem v civile a v bielom plasti, niekedy si ho vyzleciem, lebo mi je v danej chvili teplo.

Cas vysetrenia je orientacny, kazdy kto je objednany v dany den, je aj vysetreny, nie som si vedoma, ze by niekto cakal na vstupne vysetrenie 3 hodiny, kazdemu pacientovi sa snazim poctivo venovat, aj na ukor vlastneho casu, kedze mam vyhradeny cas na vstupne vysetrenie 20 minut, co nezodpoveda realnemu casu, potrebnemu na komplexne vysetrenie

vysetrovala som 15 min...
Ak ma pacient potrebu sa vyrozpravat, nesnazim sa mu branit, anamneza je najdolezitejsia cast vysetrenia, sukromie pacientov nevyzvedam... ak ma niekto potrebu o sebe rozpravat, rada ho vypocujem a samozrejme aj reagujem na to, co rozprava

spochybnujem pracu kolegov...
Pracu MUDr. Kohutovej si nesmierne vazim, je to pani odbornicka, mame spolu dobre vztahy a takysto MUDr. Machut, nemam dovod spochybnovat ich odbornost

Vazeny pan anonym, mrzi ma, ze ste mal potrebu vyjadrit takyto nazor na moju osobu. Neviem preco takto zavadzate verejnost...
Mozno preto, ze mate zamer a potrebu zdiskreditovat moju osobu.

Nehnevam sa na Vas a prajem Vam do zivota vela zdravia a stastia...

S pozdravom

MUDr. Visnovska, lekar s atestaciou v odbore FBLR
Užívateľ/ka Anonym. Okomentoval/a 7. novembra 2018.
Neprihlásený užívateľ
- na vysetrenie som mal cas 8,15 do ambulancie som sa dostal 11,30
- Visnovska vysetruje v civile, mojim problemom sa zaoberala 15 min, v ambulancii som stravil 1hodinu. Zbytok casu riesila, vyzvedala moje sukromie(mala ist robit psychiatricku)
- doslova kydala a nepekne sa vyjadrovala o oddeleni FRO na ktorom praucje, dokonca spochybila pracu Mudr Kohutovej- nerolog, Mudr.Machut- ortoped.
- som stabilny pacient tejto nemocnice a viacerych oddeleni,ale s takymto lekarom som sa nikde nestretol, cista katastrofa
- Fro a vedenie nemocnice si chova hada na prsiach.
Užívateľ/ka Alex. Okomentoval/a 2. septembra 2018.
Neprihlásený užívateľ
Na rehabilitácie u Milostných bratov chodievam pravidelne.
Teraz som bol prvý raz u MUDr. Višňovskej.
Musím vysloviť maximálnu spokojnosť. Venovala sa mi pomerne dlho a aj prístup bol maximálne ľudský, čo je v dnešnej dobe ojedinelý jav v našom zdravotníctve.
Ja môžem MUDr Višňovskú každému len vrelo odporúčať.
Alex
Užívateľ/ka Elena. Okomentoval/a 16. augusta 2018.
Neprihlásený užívateľ
Pani doktorka, "pani Alena" písala tento komentár 1. decembra v roku 2017 a nie v roku 2018. Takže ste si pomýlili dátum. Druhá vec je, že ľudia nemajú povinnosť uvádzať svoje skutočné mená, takže tá pani sa kľudne mohla volať inak, čím ale nechcem povedať, že komentár, ktorý zanechala je korektný a pravdivý.
Užívateľ/ka Lucia Višňovská. Okomentoval/a 16. augusta 2018.
Neprihlásený užívateľ
Kontaktné údaje:
Telefón: 0908 269 228
Email: lucia.visnovska1@gmail.com
Web:

Dobrý deň prajem, náhodou som našla pred 2 týždňami hodnotenie mojej osoby od pani Aleny:

Užívateľ/ka Alena. Okomentoval/a 1. decembra 2017.
Neprihlásený užívateľ
Ak máte problémy s chrbticou a očakávate, že rehabilitačný lekár Vás prezrie a pomôže, tak tejto lekárke sa určite vyhnite: zabudnite na poriadne vyšetrenie, zisťovanie anamnézy, pýtanie sa na subjektívne potiaže; absolútne nekomunikatívna lekárka, ktorá nereaguje ani keď zo zúfalstva sami začnete opisovať potiaže. Predpíše Vám zbytočné procedúry - tie, ktoré vzhľadom na príčinu Vašich problémov nemajú šancu zlepšiť Vám stav; v mojom prípade dokonca priamo kontraindikované... čo som žiaľ zistila až dodatočne. Táto ´lekárka´ je absolútna Katastrofa.


Rada by som sa k tomuto hodnoteniu vyjadrila.
Na rehabilitácii v UNsP Milosrdní bratia pracujem od 1.1.2017, ako atestovaná lekárka v odbore FBLR od 1.6.2018.
V čase keď pani Alena uverejnila hodnotenie, ja som bola mimo ambulancie od 27.11.2018 do 14.12.2018 na predatestačnej príprave. Rovnako v čase dovelenky počas mojej neprítomnosti mám zastupovanie. Nie som si vedomá, že by bol hociktorý pacient nespokojný s mojím prístupom a liečbou. Taktiež som hľadala v ambulantnej knihe pani Alenu, ale žiadnu som mesiac pred týmto hodnotením nenašla. Domnievam sa teda, že s najväčšou pravdepodobnosťou to bude omyl, alebo táto pacientka bola vyšetrená nie mojou osobou a mylne sa domnievala, že som to bola ja, keďže na dverách pred ambulanciou je vyvesené moje meno a zastupujúca osoba, ktorá vyšetruje počas mojej neprítomnosti nemá vlastnú pečiatku a používa pečiatku primára oddelenia.

Osobne sa ma toto hodnotenie dotklo, pretože ja si vykonávam svoju prácu poctivo, každému pacientovi sa venujem nadmieru, odoberám anamnézu, pacienta vyšetrím a hlavne sa zaujímam o jeho ťažkosti.
Taktiež nie som si vedomá jedinej sťažnosti na moju osobu ako lekára. Pacienti sú spokojní s mojím prístupom a vyšetrením, ale žiaľ sa vyjadrujú len ústne priamo na ambulancii a nemajú potrebu to zdieľať na Vašom portáli.

Týmto žiadam o nápravu, ak by bolo možné stiahnuť toto anonymné hodnotenie alebo aspoň zverejniť moju reakciu.

Ďakujem veľmi pekne.S pozdravom

MUDr. Višňovská Lucia
Užívateľ/ka Alena. Okomentoval/a 1. decembra 2017.
Neprihlásený užívateľ
Ak máte problémy s chrbticou a očakávate, že rehabilitačný lekár Vás prezrie a pomôže, tak tejto lekárke sa určite vyhnite: zabudnite na poriadne vyšetrenie, zisťovanie anamnézy, pýtanie sa na subjektívne potiaže; absolútne nekomunikatívna lekárka, ktorá nereaguje ani keď zo zúfalstva sami začnete opisovať potiaže. Predpíše Vám zbytočné procedúry - tie, ktoré vzhľadom na príčinu Vašich problémov nemajú šancu zlepšiť Vám stav; v mojom prípade dokonca priamo kontraindikované... čo som žiaľ zistila až dodatočne. Táto ´lekárka´ je absolútna Katastrofa.
Odporúčame
Dental Alarm Dental Alarm učí deti starať sa o zuby správne, pravidelne a s radosťou.
Rýchle hľadanie lekára
Zadaj špecializáciu, miesto pôsobenia a/alebo meno lekára:
Rýchle hľadanie zariadenia
Zadaj špecializáciu, miesto pôsobenia a/alebo názov zariadenia:
Kontakt
Aktuálne komentáre

19. apríla 2019
MICHÁLEK VLADIMÍR
Martin Pán doktor je šikovný a má prehľad, ochotne a s úsmevom ošetruje. Bez bolestí ma ošetril. Bolesti kolena pominuli. Na operáciu len k nemu. Čítaj viac...

Martin

18. apríla 2019
HAVRÁNKOVÁ ENIKŐ
Anonym - Lekárka Havránková EnikŐ sa mi trpezlivo venuje a vždy si ma vypočuje. - Je možné sa objednať na konkrétny deň a hodinu, netreba dlho čakať v čakárni. - Lekárka má veľmi dobrý prehľad o mojich... Čítaj viac...

Anonym

17. apríla 2019
GÁLIK RADOSLAV
Suzi Milá pani Weronika, lekár má právo na výhradu vo svedomí. Skutočne existujú aj iné riešenia ako IVF. S manželom sme čakali na 1.dieťa 7 rokov, ale na IVF by som nikdy nešla. Zabiť, alebo dať zmraziť... Čítaj viac...

Suzi

16. apríla 2019
GÁLIK RADOSLAV
Wejuška Mam s týmto pánom zlú skúsenosť a chcem sa s Vami podeliť. Idem na zákrok (IVF), potrebujem interné predoperacne na operáciu v celkovej anestézii. Objednala ma moja pani obvodná doktorka sem k... Čítaj viac...

Wejuška

Najnovšie správy

26. mája 2018
Sedem lekárov jej odporúčalo potrat, ona sa rozhodla inak: Počas tehotenstva porazila rakovinu Tifanie Morataya (37) z Kalifornie si myslela, že umrie. Snažila sa preto urobiť všetko pre to, aby prežilo aspoň jej nenarodené dieťa. Neposlúchla rady 7 lekárov, aby išla na potrat. Teraz sa teší...
Čítaj viac...

25. mája 2018
Zomrela ďalšia Kubánka, ktorá prežila pád lietadla Emiley Sánchezovú sa lekárom nepodarilo zachrániť, zomrela na následky ťažkých zranení a popálenín.
Čítaj viac...

25. mája 2018
Úradná správa ObFZ Rožňava č. 30/2017-2018 ŠTK schvaľuje výsledky 22. kola 6. ligy dospelých http://obfz-roznava.futbalnet.sk/sutaz/2048/ ŠTK schvaľuje výsledky 18. kola 7. ligy dospelých http://obfz-roznava.futbalnet.sk/sutaz/2051/ ŠTK...
Čítaj viac...

25. mája 2018
Lekár bez špecializácie SVET ZDRAVIA, A. S. – Spišská Nová Ves, Košický kraj – Lekár bez špecializácie @ SVET ZDRAVIA, A. S. Lekár bez špecializácie...
Čítaj viac...

24. mája 2018
Lieky sú vnímané viac ako tovar než liečebný nástroj, tvrdia lekárnici a žiadajú zmenu BRATISLAVA 23. mája (WebNoviny.sk) - V súčasnosti sú lieky vnímané viac ako tovar než liečebný nástroj. "Myslíme si, že by bolo vhodné aj legislatívne, ale aj z hľadiska nejakého spoločenského...
Čítaj viac...

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie