PhDr. Ján Šútovec - Martin: klinická psychológia, psychoterapia, dopravná psychológia

PhDr. Ján Šútovec, Martin - poskytovateľ zdravotnej starostlivosti so špecializáciami klinická psychológia, psychoterapia, dopravná psychológia a s útvarom ambulancia.

Ak máš aktuálne údaje o tomto zdravotníckom zariadení, poskytni nám ich prosím. Zaujímajú nás kontaktné údaje, vybavenosť zariadenia, doplnkové služby...

Adresa sídla poskytovateľa:
PhDr. Ján Šútovec
Škultétyho 7
03601 Martin
Žilinský kraj

IČO: 31932550

ID poskytovateľa: N46013

Zmluvy so zdravotnými poisťovňami:

DÔVERA zdravotná poisťovňa, a.s.
DÔVERA zdravotná poisťovňa, a.s.
UNION zdravotná poisťovňa, a.s.
UNION zdravotná poisťovňa, a.s.

Špecializované zdravotnícke útvary:

Adresy jednotlivých útvarov sa môžu líšiť od adresy sídla poskytovateľa.

Rozmiestnenie zdravotníckych útvarov:

 • Špecializovaná ambulantná starostlivosť:
  • Škultétyho 7
   Martin
   Žilinský kraj

Doplňujúce informácie z obchodného registra:

Dátum vzniku: 23. septembra 1994

Právna forma: Slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona

Predmet prevažujúcej činnosti (SK NACE): Činnosti špeciálnej lekárskej praxe

Predmet prevažujúcej činnosti (OKEČ): Činnosti ambulantnej lekárskej praxe

Sektor pre národné účty: Fyzické osoby podnikajúce na základe živnostenského zákona a iných právnych predpisov nezapísané v obchodnom registri

Druh vlastníctva: Súkromné tuzemské

Kategória veľkosti organizácie: 0-2 zamestnanci

Pochváľ a okomentuj zdravotné stredisko

Pri komentovaní sa môžeš zamerať na tieto body:

 • Ako sa správa personál?
 • Je zariadenie čisté, upravené?
 • Má zdravotné zariadenie národnú alebo medzinárodnú akreditáciu?
 • Ako sa zariadenie prezentuje? Má vlastnú internetovú stránku?Tvoja pochvala/komentár:= 2 + päť

Komentáre od ostatných:

Užívateľ/ka Igor. Okomentoval/a 26. septembra 2022.
Neprihlásený užívateľ
Ján Šútovec by sám potreboval psychiatra, aby ho vyliečil.
Užívateľ/ka Miriam. Okomentoval/a 12. mája 2022.
Neprihlásený užívateľ
Toto,čo tu čítam,jedna obrovská katastrofa a niekto musí byť poriadne zakomplexovany a vystupovať pod pseudonymom niekoľkých osôb...
Mne pán Šútovec veľmi pomohol
Užívateľ/ka Miriam. Okomentoval/a 12. mája 2022.
Neprihlásený užívateľ
Toto,čo tu čítam,jedna obrovská katastrofa a niekto musí byť poriadne zakomplexovany a vystupovať pod pseudonymom niekoľkých osôb...
Mne pán Šútovo veľmi pomohol
Užívateľ/ka Anonym. Okomentoval/a 4. júla 2015.
Neprihlásený užívateľ
Môžem potvrdiť predchádzajúce komentáre, bol som na vyšetrení, ktoré prebehlo ako z rýchlika (cca 1,5 hod) a na základe tohto "dokáže" posúdiť, čo som za osobnosť?!! ved je to smiešne. Dali sme zrevidovať môj posudok a iný psycholog povedal, že za takýto čas je to odfláknuté. Dospel aj k inému záveru, ako Sútovec. A dostáva za to neuveritelné prachy.
Užívateľ/ka Anonym. Okomentoval/a 22. marca 2014.
Neprihlásený užívateľ
Ďakujem,postup vyšetrovania ten istý - väčšinu času venuje nepodstatným veciam. Na podstatné sa nepýta, ani nepotrebuje, lebo už vopred vie, čo tam potrebujú vyšetrovatelia uviesť. Čo sa dá s touto mašinériou robiť?
Užívateľ/ka Anonym. Okomentoval/a 19. marca 2014.
Neprihlásený užívateľ
Adresa súboru-audio:
http://uloz.to/xrU8ABU9/27-10-2009-jan-sutovec-sudny-znalec-z-martina-wma

Adresa súboru-text:
http://uloz.to/xVQGVWQT/text-vypisany-zo-zvukovej-nahravky-z-27-10-2009-jan-sutovec-pdf

heslo: jansutovecdetskyznalec
Užívateľ/ka Nedobrovoľná klientka Jána Šútovca. Okomentoval/a 15. marca 2014.
Neprihlásený užívateľ
Je mi ľúto, že tieto riadky čítam až teraz, bola som na vyšetrení a bola by som sa na to pripravila inak. Áno, pri vyšetrení sa tvári príjemne, ale posudok je z vopred stanoveným výsledkom určeným vyšetrovacími orgánmi. Každý prokurátor potrebuje mať psychológa, ktorý mu ide po ruke a tento je jeden z nich, posluhovačný starým št- bákom. Mám záujem o to CD, kde sa k nemu dostanem?
Užívateľ/ka Anonym. Okomentoval/a 5. decembra 2013.
Neprihlásený užívateľ
Vypočujte si CD + text.
duševne chorý odborník šútovec ján skrytý za slovenskou pečiatkou Vás kedykoľvek nechá eskortovať aj v noci a súd SR bude len faxom oboznámený o tom čo sa "PhDr." Ján Šutovec rozhodol urobiť.
Stojí to zato, aby si každý z vás vypočul CD, nech nás je viacej, aby sme boli prichystaní takýchto bláznov z ich funkcií odstrániť postupne všetkých.
Matky ktoré sa príkladne starajú o svoje deti zatvára do väzení a deti do ústavov alebo do rodín kriminálnikov duševne chorých ľudí.
Za túto prácu si šútovec účtuje balík peňazí.

Užívateľ/ka Petra. Okomentoval/a 13. septembra 2013.
Neprihlásený užívateľ
Personal v tomto beštiálnom psychozariadeni neni ziaden.Tento psychoš šutovec nestrpí neznesie nikoho vo svojej prítomnosti a keby sa nahodou niekto k nemu priblížil v spolupráci so sudcom Jagnešákom na Okr súde v Námestove dajú povel a VY a ani nikto z Vašich blízkych nebudete vedieť KTO KEDY vas zbali a zavrie kde sa im zachce - bežné praktiky takto zatváraju a unásajú vzorné matky ktore sa starajú o svoje deti a deti zatváraju do ústavov aby tam mali všetci prácu alebo deti dávajú do rodín kriminálnikov - a navzájom si za tieto "tajne služby" platia poriadne peniaze ako ODMENY
Sam Šútovec potvrdil že Nikto sa s ním nechce baviť a ani deti sa s ním nechcú rozprávať.Je depresívny blazon ktorý sa skrýva za pečiatku štátu SR
Zariadenie nepotrebuje stačí mu pečiatka SR a fax na okr. Súd v Námestove
PhDr Šútovec je ústretový voči kriminálnikom zastáva ich zveruje im deti a naordinuje im prášky od nervov a sebe aj sudcom aby to všetci zvladali. Je pozorný co sa týka odmien ktore si necháva platiť za takto vykonané svinstvá a zverstvá a beštialitu ktorú robí v štáte SR ukrytý ako myška za pečiatkou štátu SR .
Voda na pitie?
Vypočujte si CD a potom si rozmyslíte či sa napijete vody v tomto podivnom zariadení.
Šutovcovi je jedno čo s vami bude " vzorné matky ktoré sa vzorne starajú o svoje deti zatvara vo vazeniach a deti zatvara do ústavov alebo zveruje do duševne chorých rodín ktoré sa u neho liečia a to urobí za odmeny jemu platené"
Šutovec Svoje komplexy svoje rodinne problémy si vybíja podivnými praktikami na matkách a ich deťoch Po vypočutí CD a Prečtítaní jeho správ v spisoch potvrdíte že to Šútovec v hlave nemá v poriadku.
Užívateľ/ka anna. Okomentoval/a 23. augusta 2013.
Neprihlásený užívateľ
PhDr.Ján Šutovec je sviniar, čítala som dole články a nechala som si zaslať CD a kópiu zo spisu z OS Námestovo, je neuveriteľné, že sa na Okresnom súde tým nezaoberajú, spolupracujú s týmto duševne chorým psychológom. Všetci by ste mali vedieť aký je rozdiel medzi tým čo je reálna výpoveď a tým čo si Ján Šutovec píše v spise.
Stráňte sa týchto ľudí a dajte si pozor v Slovenskej republike aj na ostatných, lebo títo komunistickí duševne chorí ľudia na Slovensku vyčíňajú ešte stále na svojich miestach a liečia si svoje komplexy. Niet divu, že si ľudia vybavajú účty po svojom a zrejme aj tomuto neviem to ani nazvať Jánovi Šutovcovi asi jednoducho sviňa slovenská, debil duševne chorý alebo niečo podobné.
Oboznámm s tým aj ostatných, ktorých poznám.
Na tej Orave to musí byť hrozné a asi tam nedorazila ešte civilizácia, vraj aj primátor v tom ide a tie splašky v Oravskej priehrade, kto by tam chcel ísť medzi tých bláznov, ľutujem ľudí čo tam žijú a obdivujem trúfalosť tohto psychológa, na tieto komentáre si určite netrúfa odpovedať a nijako reagovať, lebo sa ani nedá, ....
Užívateľ/ka psychiater PhDr. Jána Šutovca. Okomentoval/a 15. augusta 2013.
Neprihlásený užívateľ
- Personál v zdravotníckom zariadení "PhDr. ŠÚTOVEC JÁN" je ústretový a pozorný ak ide všetko podľa neho a má šancu zaplniť prázdne miesto vo väzení alebo na psychiatrii, veď všetci chcú pracovať a mať príjem
- Zariadenie je čisté, upratané, aby pôsobilo dobrým dojmom a neodradilo zákazníka
- Čakáreň je útulná, nachádza sa v nej voda na pitie, časopisy na čítanie má, síce so starším dátumom a rokom, ale pre štandardných návštevníkov aj neštandardných postačujúce až nadštandardné, na psychiatriách sa ľudia uspokoja aj s ročníkmi časopisov oveľa starších a zatiaľ si nikto nesťažoval, aspoň tak to PhDr. Ján Šutovec povedal, no a k tomu sa už nikto nemôže vyjadriť ďalej

K VECI:
Zaujal ma tento email, lebo Jána Šutovca poznám osobne. Využil som možnosť a vyžiadal som si určité doklady, ktoré mi boli poskytnuté na CD ako zvuková nahrávka a k tomu mi doporučili nazrieť do spisu na Okresnom súde Námestovo.
Bol som veľmi prekvapený ako sú údaje Jánom Šutovcom zmanipulované, zavádzajúce a jeho odborný názor aj s jeho pečiatkou doslova beštiálne. Neodporúčam už nikomu do jeho ambulancie vkročiť. Dal som toto posúdiť známemu psychiatrovi, ktorý nechce byť menovaný, tak ten mi potvrdil, že PhDr. Jánom Šutovcom by sa mala zaoberať psychiatria SR trocha dôkladnejšie, len mi potichu povedal, že to nie je ľahké takýchto kriminálnikov dostať na súd a potom ešte odsúdiť, lebo oni vlastne majú pečiatky a moc v štáte, aby sa vyjadrili k ľubovoľnej osobe, no a to už je právoplatné a nezmeniteľné.
Bohužiaľ sa nás to všetkých týka aj našich detí. Poradil mi, že skutočne najlepšie sa je im vyhýbať a nikdy sa nezdôverovať u takýchto podozrivých duševne chorých odborníkoch, ktorí si niekedy liečia svoje komplexy a skryté duševne choroby a vedia sa veľmi dobre pred okolím skrývať, sú vyzbrojení odbornou terminológiou a vedia ako narábať s ľuďmi, aby nevyšlo najavo čo len malé podozrenie. Obdivujem smelosť hore uvedených pisateľov a dá sa z toho vidieť, že nie všetci ľudia majú zavreté oči a sú hluchí, no treba ich podporiť a pomôcť im, aby sme sa ako spoločnosť zbavili takýchto doslova inkvizítorov, ktorí nie sú hanbou, ale skutočnou nočnou morou pre obyčajného človeka, ktorý je v systéme Slovenskej republiky vydaný do rúk takého blázna, ktorý patrí skutočne na psychiatrické liečenie potom čo na Okresnom súde v Námestove jednej príkladnej, pracovitej, svedomitej matke s maloletým dieťaťom narobil.

Ambulanciu má čistú a pôsobí alebo sa snaží byť príjemný, no v skutočnosti, ak sa s ním niektorá maminka rozhodne nerozprávať, tak rozčertený asi šeťdesiatnik sa začne správať ako malé decko a prejaví sa u neho syndróm malého dieťaťa, ktorému predčasne brávali cumeľ z úst.

Nie je to nasmiech. lebo takýto zakomplexovaný beštiálny duševne chorý odborník so slovenskou pečiatkou Vás kedykoľvek nechá eskortovať aj v noci a súd SR bude len faxom oboznámený o tom čo sa PhDr. Ján Šutovec rozhodol urobiť.
Stojí to zato, aby Ste si každý zvás vypočuli to CD, nech nás je viacej, aby sme boli prichystaní takýchto debilkov z ich funkcií odstrániť postupne všetkých.
Ešte sa ozvem, lebo som neprečítal ďalšie časti spisu na Okresnom súde v Námestove. Budem vás čitateľov informovať priebežne, lebo táto beštialita by sa mohla týkať aj mňa alebo mojich detí či vnúčat!
Užívateľ/ka zuna. Okomentoval/a 4. júla 2013.
Neprihlásený užívateľ
predchádzajúci príspevok nie je zo zdravej hlavy
mne Dr. Šútovec pomohol a veľmi mu za to ďakujem.
Užívateľ/ka Anonym. Okomentoval/a 2. júla 2013.
Neprihlásený užívateľ
Ján šutovec je duševne chorý človek a odmieta nastúpiť na psychiatrické vyšetrenie. V sprievode polície mi odmietol právnika, keď ma eskortovali, z neznámych príčin sa nechce podriadiť zákonom SR a sám sa cíti ako zákon. Ak má nejakých klientov a v rodine sa správa normálne, tak je to len krycí manéver, pretože pracuje tajne pre Slovenské podsvetie a len vyčkáva na možnosť, aby mohol naplniť prázdne psychiatrické lôžka alebo miesta vo väzeniach. Zamyslite sa všetci, ktorí navštevujete jeho ambulanciu alebo prichádzate do styku s týmto debilom, ale hlavne štátnym pracovníkom, ktorý ma pečiatku v ruke a za sebou políciu, ktorá s ním spolupracuje v Martíne aj so súdcami ako napr. JUDR. Miroslav Jagnešák v Námestova a spoločnými silami vás alebo vaše deti postupne privedú do tých svojich zariadení, aby mali všetci prácu a odmenu. Neostávame v anonymite, lebo my nemáme pred takýmito zbesnilcami strach, čo vieme dokzať aj tým ako sme zhotovili zvukové nahrávky z ambulancie PhDr. Jana Šutovca, na vyžiadanie zašleme na CD ako prebieha jeho vykazovanie činnosti v zákulisí, kde je len on a ten nešťastný človek, ktorého chcú pozbaviť všetkého len zato, že sa domáha svojich práv v Slovenskej republike. Je na zamyslenie, že s ním spolupracuje aj vláda SR, MV SR a aj komora psychológov, ktorí chápeme potrebujú pacientov. Možno Vám máličko pomohol s dieťatkom alebo vám osobne, ale možno aj jeho máličko vás privedie do nepríčetnosti, čo si takýto slovenskí zbesnilec dovolí, neverte mu to je jediná obrana, vyhnite sa mu, my vám zašleme CD o tom aká je to KURVA Slovenská a s kým spolupracuje. Dajte si veľký pozor pred ním, lebo zákony SR sú ich zákony a nie vaše alebo naše, o tom Vás presvedčíme zdarma na našom CD taje zaznamenanom o PhDr. Jánovi Šutovcovi a ich postupoch v čistých rukavičkách pod záštitou SR. Urobte si svoj názor a vedzte, že ich chráni štát Slovenská Republika , lebo oni tiež potrebujú aj chorých a najlepšie dlhodobo alebo na lôžku priamo v sanatóriách, aj keď aj zdravých, aby mal kto na nich robiť, aby dostávali peniaze od štátu, poisťovní a naivných klientov, ktorým sa pekne zdravia ako aj ostaným a takto v anonymite sa venujú týmto beštiálnym kriminalitám.
Berte tieto riadky vážne všetci čo ich čítate na vedomie. Pomôžete nám a hlavne sebe, nám pomôžete tak, že izolujeme týchto ľudí ako je Ján Šutovec, označíme ich v spoločnosti Slovákov, aby boli nielen izolovaní v okolí ale aj vo svojom vnútre, ktoré nemajú po psychickej stránke v poriadku a ich inteligencia im pomáha ich beštialitu, nezáujem o spravodlivosť, ignorovanie ľudských práv a podobne schovávať pred ostatnými bežnými ľuďmi, ktorí zatiaľ ale len skutočne zatiaľ nie sú v ich dosahu, potencionalnými sú všetci, ktorí sa k nim priblížia, ak Ste v blízkej prítomnosti PhDr. Jána Šutovca, tak Ste potencionálny možný jeho KLIENT, za ktorého mu štát a podsvetie platí. Zbavme sa takýchto BEŠTII spoločne, je to pre jednotlivca nemožné, pre dvoch reálne a pre viacerých absolútne ľahko dosiahnuteľné a výhodné ak chcete žiť medzi ĽUĎMI.
Odporúčame
Dental Alarm Dental Alarm učí deti starať sa o zuby správne, pravidelne a s radosťou.
Rýchle hľadanie lekára
Zadaj špecializáciu, miesto pôsobenia a/alebo meno lekára:
Rýchle hľadanie zariadenia
Zadaj špecializáciu, miesto pôsobenia a/alebo názov zariadenia:
Kontakt
Aktuálne komentáre

24. novembra 2022
VITALIS, n.o.
Daniela Sorel - Personál v zdravotníckom zariadení "VITALIS, n.o." je ústretový a pozorný. - Zariadenie je čisté, upratané. - Čakáreň je útulná, nachádza sa v nej voda na pitie, časopisy na čítanie. Čítaj viac...

Daniela Sorel

24. novembra 2022
VITALIS, n.o.
Daniela Sorel - Personál v zdravotníckom zariadení "VITALIS, n.o." je ústretový a pozorný. - Zariadenie je čisté, upratané. - Čakáreň je útulná, nachádza sa v nej voda na pitie, časopisy na čítanie. Čítaj viac...

Daniela Sorel

23. novembra 2022
MUDr. Michal Mokáň, PhD., endokrinológ
M.lukacova Vzor lekára a zdravotnej sestry.Mili k pacientom, rozhovorom a zručnosťou kladne pristupujú ku každému. Prostredie vytvára príjemnú čakaciu dobu. Čítaj viac...

M.lukacova

21. novembra 2022
MUDr. Mária Kovácsová -neurologická ambulancia
Anonym P.doktorka tá mladá zastupuje-veľmi milá, ochotná, odbornosť na vysokej úrovni a ten chlap asistent alebo čo no čistá katastrofa, arogantný,ochota 0 bodov, chýba nám sestrička ktorá tam bola dlhé... Čítaj viac...

Anonym

Najnovšie správy

25. novembra 2022
Lekári a vláda sa vrátia za rokovací stôl. Bez mediátora Heger deklaruje, že vláda neplánuje ustúpiť od návrhu na stabilizačný príspevok.
Čítaj viac...

25. novembra 2022
Brazílčania sa musia zaobísť bez hviezdneho Neymara, proti Švajčiarom im nepomôže a otázny je i súboj s Kamerunom Brazílsky futbalista si poranil väzy v pravom členku, lekári budú jeho stav vyhodnocovať denne.Futbalová reprezentácia B...
Čítaj viac...

25. novembra 2022
Lekárski odborári nechcú lekársku komoru za mediátora na rokovaniach s vládou Lekárska komora je podľa šéfa odborov Petra Visolajského v konflikte záujmov.
Čítaj viac...

25. novembra 2022
Lekárska komora sa ponúkla za mediátora pri rokovaní vlády s LOZ. Heger ponuku víta, odborári majú iný názor Eduard Heger pozval LOZ na rokovanie v sobotu 26. novembra na Úrad vlády SR.aktualizované 25. novembra 2022, 19:20Predst...
Čítaj viac...

25. novembra 2022
Výpovede lekárov: Prezidentka vyzýva na dohodu medzi lekárskymi odborármi a vládou Nemocnice sa už pripravujú na scenár, že od začiatku decembra im budú chýbať stovky lekárov na kľúčových oddeleniach.
Čítaj viac...

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie