Zubná lekárka Sopirjáková Oľga: stomatológia

Zubná lekárka SOPIRJÁKOVÁ OĽGA so špecializáciou stomatológia

Platnosť od: 31. 1. 2014.

Ak si týmto lekárom, poskytni nám prosím aktuálne údaje o ordinačných hodinách, kontaktoch, dodatočných údajoch (prijímaš nových pacientov, jazyková vybavenosť...).

Zubná lekárka: stomatológia

Kód zdravotníckeho pracovníka pre lekársku odbornosť stomatológia je B14058016.

Zubná lekárka: lekár predpisujúci lieky pre seba a osoby blízke

Kód zdravotníckeho pracovníka predpisujúceho lieky pre seba a osoby blízke je B14058099.

Pochváľ a okomentuj zubnú lekárku

Pri komentovaní sa môžeš zamerať na tieto body:

  • Ako sa ti lekár venuje? Trpezlivo si ťa vypočuje? Má čas sa s tebou porozprávať?
  • Musíš u lekára čakať v čakárni? Je možné k lekárovi sa objednať na určitý čas?
  • Ponúka ti lekár aktívne preventívne vyšetrenia, na ktoré máš nárok?
  • Má lekár dobrý prehľad o tvojich zdravotných problémoch z minulosti? Ovláda nálezy od druhých lekárov?Tvoja pochvala/komentár:= 2 + päť

Komentáre od ostatných:

Užívateľ/ka Anonym. Okomentoval/a 16. apríla 2018.
Neprihlásený užívateľ
Nikdy nikdy viac!!!!
Užívateľ/ka Anonym. Okomentoval/a 13. marca 2018.
Neprihlásený užívateľ
Nekvalitna praca spravena ultra rychle, za cenu vyssiu ako v renomovanych zubnych ambulaniach v Bratislave, kde takyto isty ukon trva 4 x dlhsie. Zuby opravene v tejto ambulancii si vyzaduju skoru navstevu ineho zubara a som presvedceny o tom, ze si ani nevyzadovali opravu, ale pani doktorka potrebuje vykonavat cinnost ... Pani zubarka obvykle meska a cenu sa dozviete na zaver ... NEODPORUCAM!
Užívateľ/ka Anonym. Okomentoval/a 12. marca 2018.
Neprihlásený užívateľ
Ako vidím viacero ľudí sa tu sťažuje na pani "doktorku/zubárku" Sopirjakovú. Tak isto som mal nejednu (zlú) skúsenosť s ňou. Napíšem to v skratke a stručne čoho všetkého sa vie pani Sopirjaková dopustiť:
-Keď sa objednáte na termín dajme tomu o 10:00 väčšinou si počkáte v čakárni minimálne 30min. niekedy aj viac. Potom samozrejme pani Sopirjaková nestíha a robí všetko na rýchlo a nedôkladne. Potom vyzerá tak aj ten výsledok.
- predtým než pani „zubárka“ začne niečo robiť (zákrok - opravu zubu), nepovie vám čo ide presne robiť a koľko to bude stáť. Presne tak ako aj niekto nižšie napísal. Miniete na opravu aj celú vašu výplatu.
- začne si vŕtať ktorýkoľvek zub čo sa jej zapáči. Opravuje aj zdravé zuby ! len aby zarobila.
- zavádza (pichá) anestézu nesprávne len tak ako sa jej to hodí. A začína hneď po nej vŕtať a ani nečaká kým zaberie. Občas vám zbrúsi aj ďasno.
- podľa pani „doktorky“ je normálne že zub môže bolieť aj mesiac po oprave. A povie vám že mate užívať každé tri hodiny analgetiká alebo že vám predpíše antibiotika.
- stretnete sa u nej s vypadávajúcimi blombami, korunkami ba aj s nesprávne zaplnenými zubnými kanálikmi. Občas vám aj nechá otvorený zub a vy tŕpnete týždeň s bolesťami.
- stala sa mi raz taká príhoda kedy sa sestrička pýtala že aký zub sme opravovali a pani Sopirjaková povedala úplne iný zub a na upne inej strane.
- zuby vás začnú bolieť aj po mesiaci


Užívateľ/ka Anonym. Okomentoval/a 4. marca 2018.
Neprihlásený užívateľ
Tak nieco neodborne som uz dlho nevidel a pomer cena kvalita otras! Ratajte s tym ze budete musiet navstivit potom ineho zubara este raz.
Užívateľ/ka Anonym. Okomentoval/a 6. februára 2018.
Neprihlásený užívateľ
Pani doktorka robi nekvalitnu pracu za ktoru si vypyta majland a este potom su s tym problemy. Plus opravuje zrejme uz aj zdrave zuby a vzdy vam najde kaz. Kolko platite sa dozviete az pri dverach a zvycajne tak celu vasu vyplatu.
Užívateľ/ka Noro. Okomentoval/a 7. januára 2018.
Neprihlásený užívateľ
S pani zubárkou niesom spokojný. S jej neodborne odvedenou prácou mám už tretí rok problémy. Čo sa týka zubných kazov, opraví Vám aj zdravé zuby, len aby zarobila... Inak prístup celkom fajn.
Užívateľ/ka Anonym. Okomentoval/a 22. mája 2017.
Neprihlásený užívateľ
Po troch rokoch starostlivosti som od tejto doktorky odisla a spravila som dobre. Pani "doktorka" robi pracu narychlo a taka je potom aj kvalita. O to horsie, ze nedobre odvedena endodoncia znamena zdravotne problemy v priebehu par mesiacov, v lepsom pripade pridete len o zub. Okrem ineho vas budu trapit aj odpadavajuce korunky, kazy do pol roka po osetreni, odborne vyjadrenia (radsej by som to nazval nazory), ktore si skoro v tej iste vete protirecia a pod.
Užívateľ/ka Anonym. Okomentoval/a 11. novembra 2015.
Neprihlásený užívateľ
- Zubná lekárka Sopirjáková Oľga sa mi trpezlivo venuje a vždy si ma vypočuje.
- Je možné sa objednať na konkrétny deň a hodinu, netreba dlho čakať v čakárni.
- Zubná lekárka má veľmi dobrý prehľad o mojich zdravotných problémoch.
Užívateľ/ka Nespokojný pacient. Okomentoval/a 11. novembra 2015.
Neprihlásený užívateľ
Pani doktorka je do seba zahľadená, každú chvíľu sa pozerá do zrkladla aká je krásna. Je arogantná voči svojej sestričke pred pacientom. Nepovie dopredu čo Vás bude zákrok stáť, a pri platení ostanente stáť Vy ako soľný stĺp.
Odporúčame
Dental Alarm Dental Alarm učí deti starať sa o zuby správne, pravidelne a s radosťou.
Rýchle hľadanie lekára
Zadaj špecializáciu, miesto pôsobenia a/alebo meno lekára:
Rýchle hľadanie zariadenia
Zadaj špecializáciu, miesto pôsobenia a/alebo názov zariadenia:
Kontakt
Aktuálne komentáre

18. júna 2018
TOPOLIOVÁ PAULA
Monika - nedá sa nereagovať na predchádzajúci komentár zubná lekárka Topoliová sa mne vždy trpezlivo venuje a vyjde v ústrety je veľmi zodpovedná a svoju prácu si robí dobre a odborne. - ak by bola pravda... Čítaj viac...

Monika

18. júna 2018
JURINOVÁ IVANA
Tatiana Perfektný prístup tak ako u kekárky tak aj u sestričky. Klobúk dole len tak ďalej :-) Čítaj viac...

Tatiana

18. júna 2018
REŠETÁROVÁ Mária
Galikova - Lekárka Rešetárová Mária sa mi trpezlivo venuje a vždy si ma vypočuje. - Je možné sa objednať na konkrétny deň a hodinu, netreba dlho čakať v čakárni. - Lekárka má veľmi dobrý prehľad o mojich... Čítaj viac...

Galikova

18. júna 2018
REŠETÁROVÁ Mária
Anonym - Lekárka Rešetárová Mária sa mi trpezlivo venuje a vždy si ma vypočuje. - Je možné sa objednať na konkrétny deň a hodinu, netreba dlho čakať v čakárni. - Lekárka má veľmi dobrý prehľad o mojich... Čítaj viac...

Anonym

Najnovšie správy

26. mája 2018
Sedem lekárov jej odporúčalo potrat, ona sa rozhodla inak: Počas tehotenstva porazila rakovinu Tifanie Morataya (37) z Kalifornie si myslela, že umrie. Snažila sa preto urobiť všetko pre to, aby prežilo aspoň jej nenarodené dieťa. Neposlúchla rady 7 lekárov, aby išla na potrat. Teraz sa teší...
Čítaj viac...

25. mája 2018
Zomrela ďalšia Kubánka, ktorá prežila pád lietadla Emiley Sánchezovú sa lekárom nepodarilo zachrániť, zomrela na následky ťažkých zranení a popálenín.
Čítaj viac...

25. mája 2018
Úradná správa ObFZ Rožňava č. 30/2017-2018 ŠTK schvaľuje výsledky 22. kola 6. ligy dospelých http://obfz-roznava.futbalnet.sk/sutaz/2048/ ŠTK schvaľuje výsledky 18. kola 7. ligy dospelých http://obfz-roznava.futbalnet.sk/sutaz/2051/ ŠTK...
Čítaj viac...

25. mája 2018
Lekár bez špecializácie SVET ZDRAVIA, A. S. – Spišská Nová Ves, Košický kraj – Lekár bez špecializácie @ SVET ZDRAVIA, A. S. Lekár bez špecializácie...
Čítaj viac...

24. mája 2018
Lieky sú vnímané viac ako tovar než liečebný nástroj, tvrdia lekárnici a žiadajú zmenu BRATISLAVA 23. mája (WebNoviny.sk) - V súčasnosti sú lieky vnímané viac ako tovar než liečebný nástroj. "Myslíme si, že by bolo vhodné aj legislatívne, ale aj z hľadiska nejakého spoločenského...
Čítaj viac...

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie