Lekár Mustapha Mohamad Ahmad: psychiatria

Lekár Mustapha Mohamad Ahmad so špecializáciou psychiatria

Platnosť od: 1. 1. 2007.

Ak si týmto lekárom, poskytni nám prosím aktuálne údaje o ordinačných hodinách, kontaktoch, dodatočných údajoch (prijímaš nových pacientov, jazyková vybavenosť...).

Lekár: psychiatria

Kód zdravotníckeho pracovníka pre lekársku odbornosť psychiatria je A72549005.

Psychiatria

Psychiatria je samostatný špecializačný odbor, ktorý sa zaoberá prevenciou, diagnostikou, liečbou a doliečovaním duševných porúch a porúch správania u osôb vo všetkých vekových kategóriach.

Koncepcia zdravotnej starostlivosti v odbore psychiatria

Lekár: lekár predpisujúci lieky pre seba a osoby blízke

Kód zdravotníckeho pracovníka predpisujúceho lieky pre seba a osoby blízke je A72549099.

Indikátory kvality

Indikátor kvalityHodnotenie
E11 - Indikovanie výkonov spoločných vyšetrovacích a liečebných zložiek poskytovateľom špecializovanej ambulantnej starostlivosti
  • Odbornosť: psychiatria
  • Zdravotnícke zariadenie:
VšZP 2014:
Úroveň 2Úroveň 2Úroveň 2Úroveň 2Úroveň 2
E13 - Indikovanie výkonov dopravnej služby poskytovateľom špecializovanej ambulantnej starostlivosti
  • Odbornosť: psychiatria
  • Zdravotnícke zariadenie:
VšZP 2014:
Úroveň 2Úroveň 2Úroveň 2Úroveň 2Úroveň 2
E17 - Preskripcia liekov v špecializovanej ambulantnej starostlivosti
  • Odbornosť: psychiatria
  • Zdravotnícke zariadenie:
VšZP 2014:
Úroveň 2Úroveň 2Úroveň 2Úroveň 2Úroveň 2

Pochváľ a okomentuj lekára

Pri komentovaní sa môžeš zamerať na tieto body:

  • Ako sa ti lekár venuje? Trpezlivo si ťa vypočuje? Má čas sa s tebou porozprávať?
  • Musíš u lekára čakať v čakárni? Je možné k lekárovi sa objednať na určitý čas?
  • Ponúka ti lekár aktívne preventívne vyšetrenia, na ktoré máš nárok?
  • Má lekár dobrý prehľad o tvojich zdravotných problémoch z minulosti? Ovláda nálezy od druhých lekárov?Tvoja pochvala/komentár:= 2 + päť

Komentáre od ostatných:

Užívateľ/ka Katarína. Okomentoval/a 22. apríla 2018.
Neprihlásený užívateľ
Dobrý deň, pán doktor mi pomáha prekonať diagnózu "ťažká depresívna porucha". Veľmi mi pomohol už v začiatkoch, keď som vôbec nedokázala pochopiť, že táto choroba stretla práve mňa a návštevu psychiatra som nie len odsudzovala, ale som za za ňu hanbila. Vysvetlil mi presne celý postup liečby, dal nádej na uzdravenie, zbavil ma množstva doplnkových liekov, ktoré pri liečbe tlmia účinok antidepresív a navrátil ma do normálneho života. Ešte som boj s touto hnusnou chorobou nevyhrala, no pán doktor mi je pri jej liečbe veľkou oporou. Možno ako píšete, nevie výborne po slovensky, ale jeho znalosť jazyka je na liečbu viac ako dostačujúca. Navštívila som celkom 4 psychiatrov...každý z nich mi bol ochotný predpísať igelitku liekov a "liečiť" ma dlhodobo. Mám 35 rokov, 2 zdravých synov a priateľa. Za sebou úspešnú kariéru. To posledné čo chcem, je byť chorá. Pán doktor je veľmi slušný človek, s psychiatrickou praxou v zahraničí, ktorá má na daný problém oveľa sviežejší pohľad ako liečba našich doktorov. Pravidelne mi dodáva potrebný elán a silu s touto chorobou bojovať aj keď to sám, pretože nie je pôvodom Slovák, nemá v našej krajine úplne jednoduché.
Užívateľ/ka trixo. Okomentoval/a 30. augusta 2017.
Neprihlásený užívateľ
Je to MAGOR, čo na ľudí všade volá políciu!
Užívateľ/ka body. Okomentoval/a 21. augusta 2017.
Neprihlásený užívateľ
Prikláňam sa k paní čo kritizuje Mohamada Ahmada Mustaphu. Skutočne ako lekár je otrasný! A pravdou je, že Slovenčinu neovláda. A v psychiatrii si musí lekár a pacient dobre rozumieť. To nieje ako odoperovať slepé črevo.
Užívateľ/ka Anonym. Okomentoval/a 21. augusta 2017.
Neprihlásený užívateľ
Ja som Mohameda Ahmada Mustaphu a jeho správanie zažila na vlastnej koži. To čo som si prečítala v chorobopise Viery Macháčovej vedenom počas jej hospitalizácie bolo obyčajné týranie. Píse sa tam "Viera Macháčová spradla na zem a sedí na zemi a s plačom hovorí já už budu hodná".
Navyše Mohamad Ahmad Mustapha bol prijatý do nemocnice Skalica (kde sa incident stal) ako internista a nemohol rozhodovať o psychickom stave Viery Macháčovej. Exkluzívnú zmluvu v nemocnici Skalica na psychiatrické konzilia má dr Rado. Len on mohol rozhodovať. Mustapha bez konzialia s dr Radom, nemal zákoné rozhodnutie. Mohamad Ahmad Mustapha cestoval 90km z Bratislavy, konkrétne s CMZ Matka, kde v tom čase pracoval, len aby utyral a zavraždil Vieru Macháčovú. Pretože dr Rada psychiatra nemicnice Skalica jej nedali. Radšej jej dali Mohmada Ahmada Mustaphu," lekára " ktorému ani slovo nieje rozumieť...a len tak cestoval 90km. A o jeho vyhrážní voči mojej osobe sa vyjadrovať nebude
Pre mňa je Mohamad Ahmad Mustapha TYRAN a VRAH a váš názor na mňa je mi ukradnutý. Dnes Mohamad Ahmad Mustapha bude vražiť vo svojej súkromnej ambulancii.
Užívateľ/ka Anonym. Okomentoval/a 22. júna 2017.
Neprihlásený užívateľ
- Lekár Mustapha Mohamad Ahmad sa mi trpezlivo venuje a vždy si ma vypočuje.
- Je možné sa objednať na konkrétny deň a hodinu, netreba dlho čakať v čakárni.
- Lekár má veľmi dobrý prehľad o mojich zdravotných problémoch.
Ten človek by neublížil ani muche, nieto ešte, čo tu tá pani plná nenávisti a zloby píše. Ešte som sa nestretla s takým zlým človekom, ako ste Vy, pani plná zloby. On ani nepredpisuje také lieky, o ktorých tu hovoríte. keby podporoval farmaceutický priemysel, bol by bohatý, lebo tí myslia len na zisky z predaja liekov a nie na zdravie človeka. Spytujte si svedomie, milá pani, takú hroznú stránku, akú ste mu vy vytvorila na FB, druhí by už dali na Vás trestné oznámenie za nactiutŕhanie a ničenie jeho dobrej povesti. Nebol sám, ktorý ju liečil, ale celá tím lekárov a povedzte mi, aký úžitok by mal z toho činu, z ktorého ho Vy tak nespravodlivo obviňujete a ešte ste si dovoľovali aj na lekárske kapacity,čo niečo znamenajú. Zamyslite sa nad sebou, či Vás netreba liečiť, ke´d máte také chorobné myšlienky.
Užívateľ/ka Anonym. Okomentoval/a 22. júna 2017.
Neprihlásený užívateľ
- Lekár Mustapha Mohamad Ahmad sa mi trpezlivo venuje a vždy si ma vypočuje.
- Je možné sa objednať na konkrétny deň a hodinu, netreba dlho čakať v čakárni.
- Lekár má veľmi dobrý prehľad o mojich zdravotných problémoch.
Užívateľ/ka Anonym. Okomentoval/a 20. júna 2017.
Neprihlásený užívateľ
Lutujem, ale Mohamad Ahmad Mustapha nieje žiade skvelý psychiate. Nevie po Slovensky a nerozumiete mu ani slovo. A v psychiatrii je konunikácia s lekárom, hadam to najdôležitejšie.
Navyše mi utýral k smrti moju maminku Vieru Macháčovú. Ako psychiater príde ľahšie k nebezpečným " liečivám".
Mojej maminke, namixoval koktail nebezpečných derivátou za zámerom poškodiť mozog a centrálný nervový systém 75.ročnéj seniorke, mojej maminke.
Navyšej jej ukradol a stratil doklady (občianský preukaz a kartu pojistenca. Dôvod, prečo odcudzil doklady bol zámer zbaviť nezákone seniorku svojprávnosti a pripraviť ju o majetok. Maminka Viera Macháčová nikdy nebola na psychiatrii. Nikdy nenavštívila psychiatra ani psychológa, lebo nebola psychicky chorá. Mam o tom, že bola psychicky vporiadku aj vyjadrenie jej praktického lekára.
Mohamad Ahmad Mustapha zavraždil 75.ročnú seniorku !!!
VAROVANIE : POZOR JE NECITLIVÝ, BEZOČIVÝ, AROGANTNÝ A VEĽMI AGRESÍVNÝ.
V ŽIADNOM PRÍPADE HO NEDOPORUČUJEM !!!!
VYHNITE SA MU AK JE VÁM ŽIVOT VÁŠ, ALEBO BLÍZKÝCH MILÍ.
Užívateľ/ka Anonym. Okomentoval/a 5. júna 2017.
Neprihlásený užívateľ
- Lekár Mustapha Mohamad Ahmad sa mi trpezlivo venuje a vždy si ma vypočuje.
- Je možné sa objednať na konkrétny deň a hodinu, netreba dlho čakať v čakárni.
- Lekár má veľmi dobrý prehľad o mojich zdravotných problémoch.
Užívateľ/ka body. Okomentoval/a 15. apríla 2017.
Neprihlásený užívateľ
Vy chcete len chválu, ale pacient môže byť aj nespokojný. Jeho práca je hrozná !
Odporúčame
Dental Alarm Dental Alarm učí deti starať sa o zuby správne, pravidelne a s radosťou.
Rýchle hľadanie lekára
Zadaj špecializáciu, miesto pôsobenia a/alebo meno lekára:
Rýchle hľadanie zariadenia
Zadaj špecializáciu, miesto pôsobenia a/alebo názov zariadenia:
Kontakt
Aktuálne komentáre

22. mája 2018
HÁZI SCHENK VERONIKA
Karol s. - Lekár Házi Schenk Veronika sa mi trpezlivo venuje a poskytuje potrebné informácie o mojom zdravotnom stave - Lekár má veľmi dobrý prehľad o mojich zdravotných problémoch. - veľmi príkladný... Čítaj viac...

Karol s.

22. mája 2018
HANULÁK JAROSLAV
Anonym - Lekár Hanulák Jaroslav sa mi trpezlivo venuje a vždy si ma vypočuje. - Je možné sa objednať na konkrétny deň a hodinu, netreba dlho čakať v čakárni. - Lekár má veľmi dobrý prehľad o mojich... Čítaj viac...

Anonym

21. mája 2018
HVIZDOŠ DANIEL
daniel richnavský Zubný lekár MDDr. Daniel Hvizdoš je veľmi dobrý stomatológ a napriek tomu, že začína svoju lekársku kariéru som s jeho prácou maximálne spokojný, pretože je trpezlivý, má úctu k pacientovi a je... Čítaj viac...

daniel richnavský

21. mája 2018
MAYER PETER
mikulas - dajte si dobry pozor na tohoto lekara neochota a arogantnost mu veru nechyba a ked bude z neho razit alkohol hned volajte policiu tak ako v mojom pripade jemu na nasom zdravicku urcite nezalezi a... Čítaj viac...

mikulas

Najnovšie správy

22. mája 2018
Extrémy v počasí ako hrozba Extrémne zmeny v počasí majú oveľa širší a hrozivejší dosah, než sa to vo verejnosti vie. Lekári a experti už roky sledujú ich vplyv na zdravie človeka.
Čítaj viac...

21. mája 2018
SLK privítala menovanie hlavnej odborníčky pre všeobecné lekárstvo Jana Bendová, archívna snímka.
Čítaj viac...

21. mája 2018
Hlavnou odborníčkou pre všeobecné lekárstvo sa stala Bendová Jana Bendová je školiteľkou študentov medicíny a rezidentov v odbore všeobecné lekárstvo.
Čítaj viac...

21. mája 2018
Kustovnica čínska: Ako sa o ňu starať, aby ste mali úrodu? Kustovnica sa k nám dostala iba pred pár rokmi. Naše prostredie jej vyhovuje, na rast a rozširovanie sú u nás ideálne predpoklady. Chorobami a škodcami prakticky netrpí, proti mrazom je viac ako...
Čítaj viac...

21. mája 2018
Akcie a podujatia - SYSTEMICKÁ PÁROVÁ A RODINNÁ TERAPIA výcvik bol otvorený, možnosť dodatočného pristúpenia! Je vhodný pre pracovníkov pomáhajúcich profesií, psychológov, psychoterapeutov, lekárov, psychiatrov, sociálnych, pracovníkov, pedagógov, andragógov a i., ktorí pracujú so špecifickou klientelou, a...
Čítaj viac...

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie